Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni, de nem...

Szeretnék hízni, de nem akarok össze-vissza enni. Mit ajánlotok mit egyek ahhoz, hogy hízzak? 14/L

Figyelt kérdés
Köszönöm

2015. okt. 27. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy hány kiló vagy és milyen magas. De még ezekkel az adatokkal sem lehetne megmondani pontosan.

Egyébként mozogj, ezáltal egyébként is többet fogsz enni és nem zsír formájában fognak feljönni a kilók. Egyébként kereshetsz étrendet is, sok van. Rendszeresen és kiadósan egyél, szerintem annak meglesz a hatása :) de a különbözőféle szereket, főleg ebben a korban... inkább ne!

Így látatlanban én azt mondanám, hogy ne hízz, manapság szépnek számít a vékony! (persze van akinek a telt tetszik) Lehet néhány év múlva pedig azt a kérdést teszed fel, hogy hogyan fogyjak :D

2015. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

156cm és 42kg

hát lehetséges :D

2015. okt. 28. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a 2 szám alapján teljesen rendben van szerintem. Lehet nem kéne híznod :D

De a te döntésed, ahogy jól érzed magad :)

2015. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!