Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szar alak vagyok mert nem...

Szar alak vagyok mert nem akarok elmenni apÁm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban elhagyott, igazából èvente párszor találkoztunk nem nagyon kereste velem a kapcsolatot.

A leendő felesége is kis korom óta érzékelteti velem, hogy nem szereti ha apám elvisz, hogy felesleges vagyok.

Most mondtam apámank hogy nem szeretnék elmenni az esküvöre, az ő rokonaival nem tartom egyáltalán a kapcsolatot és nincs is kedvwm az egeszhez. Azt mondta, hogy egy undorito szar alak vagyok ezert.


2018. máj. 31. 17:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

15 éves vagyok. Neki elmondtam rendesen, hogy nem érzem magam olyan közel hozzájuk hogy elmenjek. Elmondtam neki az erzeseimet amik bennem voltak és én, hogy éltem meg az egészet.

Nyaralni soha nem vitt el, igazából semmi extra élményt nem adott. Biztosan sok a sérelmem, de nem tudnek jópofozni az esküvőn miközben ezek történtek.

2018. máj. 31. 19:38
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne elmenni vki esküvőjére aki szar alaknak nevezi a gyerekét,mikozben lelép és oda se szagol hozzá.. Ez kapcsolat semmit se ér,nem kell ott jopofizni..
2018. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy az. Apád viszont egy bunkó.
2018. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Itt csak apáddal van a baj. Eleve, hogy így bánt veled, és még neki áll feljebb...

Ne menj el. Az ő kedvéért ne. Nem érdemli meg.

2018. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha apád normálisan mondta volna, hogy rosszul esik neki, hogy nem akarsz elmenni, javítani akar a kapcsolatotokon, gondold át még egyszer, akkor más lenne a helyzet. De azok után, hogy ilyen mondott a saját gyerekének, nincs miről beszélni!Legalább bocsánatot kellene kérnie.
2018. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Egy 15 éves dacos gyerek elmondása alapján mindenki egyből elítéli az apját. Miért is? Azért én meghallgatnám a másik felet is...
2018. jún. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
sajnos én el tudom hinni neki, nem egyszer láttam ilyet!
2018. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Dehogyis!!

Es mielott rad mondta volna hogy te vagy a szaralak elobb nezett vna magaba!!!

Erdekes hogy sok szulo azt hiszi hogy ha a gyereke fele egy g**nnylada egesz eleteben attol meg elvarja hogy szeresse meg tapsikoljon neki meg tisztelje stb... holott ezek nem tisztelik a gyerekeiket de azt elvarjak!..

Ne menj es kesz! Aztan hisztizzen akinek akar.. vagy a penz kell neki toled amit vinnel neki?! Mit majomkodik? Addig kellett volna! De nyilvan te vagy a szemet es halatlan...

2018. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16-os ha szo szerint ezt mondta akkor nincs is mirol targyalni! Azert ne haragudj mar egy normalis szulo igy nem beszel a gyerekevel!! Ez az egx mondat boven minositi!!
2018. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha apád ilyet mondott neked, ilyen stílusban (akármilyen hisztis legyen is egy gyerek) - az nem normális.

Ha nem akarsz több sérülést, kerüld. :(

2018. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!