Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet olyan felelőtlen...

Hogy lehet olyan felelőtlen egy szülő, hogy a 4-5 éves kisgyerekét magával viszi egy rangadó focimeccsre?

Figyelt kérdés

Nem a mezei, hanem olyan meccsre gondolok, mint Újpest-Fradi vagy más hasonló, ahol vélhetően van pár huligán aki balhézni akar.


Megdöbbentő, hogy lehet ennyire önző, felelőtlen és veszélyeztetheti a gyerekét egy foci ultra szülő, hogy a gyerekét magával viszi, ahova vélhetően balhézni mennek és nem szurkolni. Utána még neki áll feljebb mikor könnygázt dobnak feléjük a rendőrök és a gyerekük sír.


2018. máj. 31. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Hadd tanuljon a gyerek. Van az a mondás, "nem lehet elég korán kezdeni". Elvégre kell az utánpótlás, nem?? (már mint az ő szemszögéből)
2018. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig jobb, mint magára hagyni a lakásban...
2018. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tartom felelőtlenségnek az óvodáskorú gyerekek meccsre járásának. El vagy Te tévedve. Manapság már nem nagyon járnak huligánok a meccsekre, vagy ha igen akkor nem ott balhéznak. Ustawskaban lenyomják a verekedést.


Én rendszeresen viszem a fiamat (6 éves) és a lányomat (14 éves) Debrecen meccsekre. Mivel Budapesten lakunk így mi csak a Loki budapesti meccsein lehetünk jelen a vendégszektorban. Sosem kerültünk balhés környezetbe, pedig voltunk az Üllőin, a Szuszába és Kispesten többször is tömegközlekedéssel. Igaz a piros fehér cuccokat csak bent a stadionban vesszük fel. Ahol én jártam nem volt sosem könnygáz.

Lehet, hogy a 2000-es évek elején még voltak balhék, de a mai magyar foci nem a balhékról szól.

2018. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

"El vagy Te tévedve. Manapság már nem nagyon járnak huligánok a meccsekre"


Hát persze hogy nem. kérlek mesélj még.


[link]

(pár napja történt eset)

2018. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Elképesztő, mennyire gyepes agyú itt néhány ember. A focimeccs egy gladiátorharc, 5 éves gyereket még véletlenül se viszünk ilyen helyekre, de esküvőre meg hajnalig tartó lakodalomba igen, mert az a családról szól... Megáll az ész és körülnéz.
2018. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

"Lehet, hogy a 2000-es évek elején még voltak balhék, de a mai magyar foci nem a balhékról szól."


https://www.youtube.com/watch?v=iD67P0T9ahM


Itt vannak a nem balhézó szurkolók.

2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
95%
Nem az a baj, hogy kiviszi, hanem az, hogy az ultrák közé.
2018. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ilyen ember nem azért megy oda hogy balhézzon. Igen, vannak huligánok de azok többnyire egymást gyapálják és nem a kisgyerekkel üldögélő csöndben tapsikáló apukát.
2018. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én láttam szilveszterkor polyást babát a szülőkkel kocsmába,a buli volt a fontos.. Mindig más a hibás ha baj lesz sose a felelőtlen szülő v az elnevelt gyerek..
2018. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Látom beindult a szerecsenmosdatás. Az ultrák igenis balhézni járnak ki, gyereket oda épeszű nem visz.
2018. máj. 31. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!