Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, egy ilyen...

Ti mit tennétek, egy ilyen szülővel?

Figyelt kérdés

"Apám"-ról van szó. Amit tudni kell róla: agresszív, buta, egy 12 éves gyerek szintjén lehet körülbelül. Értelmi fogyatékos határesete. Abból a "legenyhébb fokozat", nem tudom szebben megfogalmazni. Megállás nélkül beszél, hülyeségeket.


Egész életemben engem csúfolt, hogy hogy nézek ki(egyáltalán nem csúnyán, csak hogy legyen mivel lehoznia az embert, pl fehér bőrű meg ilyenek).


Sose viselkedett úgy, mint egy apa, de tudtam hogy nem várható el tőle.


aki ismeri őt a környezetében, menekül előle.


Viszont megmondtam nagyszüleimnek, hogy én őt nem fogom istápolni egész életében, nem tudom feláldozni rá az én életem.


A lakás ahol él, az enyém (amit folyton lelak plusz tönkretesz mindent) eladásra fog kerülni hamarosan. Én magamnak akarok egy másik lakást, de őt már nem viszem magammal. Van egy testvére, akire ugyan úgy illenek a fent felsoroltak, csak ő nem beteg. Mondtam, hogy álljanak össze, béreljenek valamit, vagy kérvényezzenek önkormányzati lakást.


Szemétség lenne tőlem?



2018. jún. 3. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem szemétség.
2018. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha ekkora fsz akkor miért kérdezed idegenek véleményét? Én ezt nem értem. Ha egy farok akkor költözz szét és kész, mit érdekel téged, h mit gondol más?
2018. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Idegenektől vársz felmentést mert utcára teszed? Csak te tudod miket éltél át mellette, csak te tudod milyen a viszonyotok. És igen, van az a helyzet ahol hátat fordítanék az apámnak.
2018. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Hogy a tied az a lakás, ahol él? Milyen jogon? Hogy akarsz új lakást szerezni? Hány éves vagy?
2018. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erthető, hogy nem akarod miatta tönkretenni az életed. Viszont azert az utcára tenned, szemetség lenne, bármilyen is. Szóval, valamilyen megoldast, talalnod kellene ennek az elkerülésére.
2018. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!