Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudott anyám ilyet mondani?

Hogy tudott anyám ilyet mondani?

Figyelt kérdés

18 éves koromig 4-szer voltam pszichiátrián.10,11,12 és 16 évesen.Anyám meg ma közölte,hogy saját magam miatt kerültem oda.azt állítja,hogy neki semmi köze ahhoz,hogy én oda kerültem.

Szerinte nekem nem is volt rossz gyerekkorom.

Annyira rosszul esik,hogy semmiért nem vállal felelősséget.

A családban mindig neki van igaza.Mindenki más hibás mindig.

Csak ő a jó.Soha nem ismeri el a hibáit.

Volt,hogy kigúnyolt,mert OCD-s voltam(kényszerbeteg).

Ott röhögött rajtam,amikor már harmincadszorra mentem ki a fürdőszobába kezet mosni.Bolondnak hívott meg ilyenek.

Nem utál engem,sok mindent megtett értem,csak nem értem néha miért ilyen velem.


2018. jún. 3. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalat hogy sok anya ilyen...tipikus...mert ő ilyen rossz lataskoru....ez egy fajta...röviden..
2018. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet hogy édesanyád nem akarja saját magának bevallani és elfogadni hogy igenis előfordulhat hogy a gyermeke ilyen gondokkal küzd? Sok esetben hallottam már ilyesmiről hogy az anyuka nem tudta hova tenni hogy a gyerekének valamilyen mentális betegsége lehet és nem tudta feldolgozni hogy nem tud rajta segíteni illetve hogy pont az ő gyerekével kellett hogy ez megtörténjen... mindenesetre szorítok
2018. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Akkor sem mondanék ilyet a gyerekemnek soha!
2018. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Anyád nem veszi elég komolyan a mentális betegségeket, javaslom, hogy a pszichiátered beszélgessen el vele! Amikor én voltam ott, nekem behívta a családtagomat, és elmesélte neki a bajomat, meg kell vele értetni, hogy igenis komoly bajod van!
2018. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy én sem voltam vele mindig korrekt.

Amikor bolondnak hívott,lehet valamivel nagyon felidegesítettem.

Mondjuk nem mosogattam el,mire hazaért munkából vagy rendetlenség volt a házban ő meg fáradt volt.

Neki is van problémája.Depressziós.

Neki a házassága volt nagyon rossz.

Apámmal.

Senkinek nem kívánom azt a környezetet.

Én sem mindig értettem az ő betegségét,de főleg azt nem,hogy egy ideig járt orvoshoz,akkor most már miért nem?

Szedi a gyógyszereit is,de láthatólag nem segítenek neki.

Szóval sajnálom őt,de valahol akkor is rosszul esik,amikor bánt engem.

2018. jún. 3. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik a mentális betegségek letezését is tagadják, amíg nem tapasztalják meg magukon. Ők szoktak az ilyesmin röhögni, meg legyinteni rá.
2018. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!