Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos lett a külsőm. Miért...

Fontos lett a külsőm. Miért baj ez? Szülői szemmel a gyerek mindig gyönyörű?

Figyelt kérdés

15-16 éves koromig borzalmasan néztem ki (lány vagyok). Seszínű haj, béna szemüveg, fogszabályzó, túlsúly (15 évesen kb 90 kg voltam), emiatt inkább fiús öltözködés. De a szüleim mindig mondogatták, hogy milyen szép vagyok, stb, viszont 13-14 éves koromban rájöttem, hogy ez közel sincs így. Rengeteg idő kellett, hogy elhatározzam fejben, hogy ezen változtatni akarok.


Most 20 éves vagyok, mondhatni rút kiskacsából lettem hattyú. Leszedték a fogszabályzómat, a fogaimat fehérítem, a számat feltöltettem (nem igénytelen kacsaszáj lett). Fodrászhoz járok hetente, befestettem a hajam, csinálják a körmeimet és a szempillámat is. Foglalkozom a bőrömmel is, nem csak annyi, hogy rákenek valamilyen krémet, ha éppen eszembe jut. Az életmódom is megváltozott, már nem bújok ki a sportolás alól, hanem igyekszem heti 3-4 alkalommal eljutni edzeni, vagy elmenni futni. Igaz ez az ételekre is, nagyon figyelek arra, mit viszek be a szervezetembe és mikor.


Mindenki szerint jót tett nekem a változás (ezt én is érzékelem, sokkal boldogabb vagyok), de a szüleim szinte úgy állítják be, mintha ez rossz lenne. Hogy alig eszem, minek kell ennyit sportolni, miért hordok "kihívó" ruhákat. Mindig van valami baj szerintük. De azt mégsem mondhatom, hogy én csak azt próbálom helyrehozni, amit ők tönkretettek.


2018. jún. 4. 11:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kedvelem azokat akik nem esznek hanem táplálkoznak, nem isznak hanem dehidratálnak. Amúgy meg ha elégedett vagy magaddal akkor kit érdekel ki mit mond?
2018. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
88%

A szájfeltöltés, partvis-szempillák és méteres műkarmok elég gáz. Szüleidnek igazuk van, egy felszínes kis liba lett belőled.

Egy dolog még pluszban azért érdekelne: mivel az általad felsoroltak nem két filléres dolgok, kíváncsi lennék, miből finanszírozod mindezt.

2018. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!