Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám tönkreakarja tenni az...

Anyám tönkreakarja tenni az életem. Elakartam menni állásinterjúra Budapestre, és nem adott rá pénzt. Ennyire közmunkán akar látni?

Figyelt kérdés

Látja, hogy szenvedek ebben a faluban. A sötét bunkók között, akik engem lenéznek és kigúnyolnak. Egyszerűen nem add pénzt az útra.

Nem hiszi el, hogy nem akarok egy ilyen hányadék, Szabolcsi helyen a majomemberek között élni!


2018. jún. 5. 07:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha sem az önkormányzaton, sem iskolában, óvodában vagy közkonyhán nincs helyed közfoglalkoztatásban, csakis az utcán a tázsvírekkel, akkor a baj mégiscsak veled van. Azon egyszerű oknál fogva, hogy egy picit is szalonképes, nem totál homály embert nem raknak az orkokhoz. De tudod mit? Te teszel nekünk szívességet azzal, hogy kidobatod magad a rendszerből, és nem a normális emberek tartanak majd el téged.

És itt kell, meglehetősen szomorúan elmondanom, hogy én végzettséggel vagyok közfogiban ped. asszisztens. Csak nálam ez a státusz elmúlik majd, te meg sajnos ilyen maradsz...

2018. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

A sok félember legalább vállalja a munkát, akármilyen is. AKARNAK dolgozni, veled ellentétben.

Te csak siránkozol, pedig ha magadtól lusta is vagy, kapásból a válaszok között volt konkrét állásötlet... és hasonló melókat nem olyan nehéz találni, akár Szabolcsban, akár máshol, csak a googlét kell használni. Ahhoz még érettségi se kell, csak némi intelligencia.

2018. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%
Te egy nagyképű hülye vagy 😂😂 Inkább ásd el magad, undorító a hozzáállásod!
2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyan lett meg az érettségid? Írni sem tudsz!
2018. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 kispotzak ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, h a kérdés (és a kérdező többi kommentje) egy vicc, provokáció, vagy komoly.


Saját bevallásod szerint van érettségid, de egyetlen nyelvtanilag helyes mondatot nem bírtál leírni.

Mindenkit lenézel magad körül.

Anyukádtól csak az (anyagi) támogatást várod el.

Budapestre akarsz menni melózni, de valószínűleg semmi munkatapasztalatod nincs, egy fillért nem raktál még félre, annyit sem, ami egy vonatjegyre elég, vagy (pláne) albérletre.

És segítséget vársz.


Mégis, mit? Szedd össze magad, próbálj meg legalább megközelítőleg helyesen írni, vedd emberszámba a többi embert, mert ha ilyen gyalázatos marad a hozzáállásod a többi emberhez, akkor nem fogsz állást találni, vagy ha találsz, nem fogod túl sokáig megtartani...

2018. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáálással az utcákat sem fogod sokáig sepregetni...
2018. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!