Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak apukámmal, ha...

Mit csináljak apukámmal, ha össze akar hozni egy lánnyal, de én nem akarom?

Figyelt kérdés

Apukám kiderítette hogy egy régi ismerősének a lánya arra az egyetemre jár mint én. Azóta egyfolytában felhozza hogy ismerkedjek meg azzal a lánnyal, és udvaroljak neki. Számtalanszor elmondtam neki hogy nem érdekel a lány, de hajthatatlan. Amúgy sincs sok témám apukámmal (csak hogy hogy megy az egyetem meg hogy beszélgettem-e ezzel a lánnyal), de így még inkább inkább kerülöm a társaságát.


Ami a lány ellen szól:

-Anyukám szerint az a "régi ismerős" apukámnak egy futó kalandja volt, akiért apukám egy időben el is hagyta anyukámat (még amikor nem voltak házasok), majd visszakönyörögte magát. Apukámat ezzel egyszer szembesítettem, de tagadja. Viszont -figyelembe véve hogy apukám meg anyukám is óriási kamugép- nem hiszem hogy anyukámnak akkora lenne a fantáziája hogy ilyeneket kitaláljon csak úgy. De persze fogalmam sincs, a "régi időkről" mindig teljesen ellentétes módon emlékeznek...

(Anyukám teljesen ki is akadt, és kilátásba helyezte hogy soha többet nem áll velem szóba ha ahhoz a lányhoz bármi is közöm is lesz.)

-Átlagos kinézetű lány, nem tetszik különösképpen.

-Eléggé furcsa lenne odaállítani hogy "apukám anyukádat dugta régen, de bírta anyukádat ezért azt szeretné hogy családtag legyen, ezért apukám kérésére szeretnélek téged közelebbről megismerni".

-Van egy másik lány akivel megkedveltük egymást (nem járunk még, de remélem hogy nyáron vizsgaidőszak után arra is sor kerül). De amikor volt barátnőm, akkor is mondogatta hogy nem baj, csak beszélgessek azzal a lánnyal, abból baj nem lehet.


2018. jún. 2. 23:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Beteg egy apád van.
2018. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Mem lehet h az a lány már most is családtag? :/
2018. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ahanyszor felhozza, hogy ismerkedj meg a lannyal, udvarolj neki, te annyiszor közöld vele, hogy nem. Előbb- utóbb, majd csak megunja.
2018. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3

Már két éve mondja...

2018. jún. 3. 00:42
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Sztem a csaj az ő gyereke...

Egyébként meg neked nincs véleményed? Felnőtt férfinak apukája mondja meg, kivel jöjjön össze? Középkorban élünk?

2018. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos, amíg teljesen illegális eszközökkel nem kényszerít, nem tud mit csinálni... :) Nem udvarolsz neki és kész.

Értem, hogy irritáló, de nem tud rákényszeríteni a lányra :)


Mondd, hogy nem vagy semmit, vagy amit szoktál teljesen irreális dolgok esetében. Sajna vannak kattant emberek.

2018. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
2 éves ezt mondja beteg csoda hogy eddig bírtad, mond meg neki figyelj fater dugd meg a csajt vagy az anyját ha akarod de én nem fogom te beteg vagy, olyan csúnya az a lány hogy még rá se néznék, vagy csak mond meg hogy ha mégegyszer fel hozza ezt a témát akkor nincs miről beszélnetek,nem vagy már kicsi beszélj vele mint férfi a férfival.
2018. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Sanszos h a huggoddal probál összehozni,ha volt a lány anyjával vmi akár az apja is lehet. Lehet csak rajtad keresztül akarja ujra megkörnyékezni a lány anyját.. Bárhonnan nézzük,beteg dolog. :O
2018. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Már a sokadik hudos válasz után azt tisztázzuk hogy valószínűleg nem a hugom mivel ez a dolog még azelőtt volt hogy apukám megházasodott volna.
2018. jún. 3. 01:25
 10/30 A kérdező kommentje:
*hugos
2018. jún. 3. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!