Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A menyem választás elé akarja...

A menyem választás elé akarja állítani, az ő marhasága miatt a fiam, hogy vagy az anyja, , és a tesóját válassza, vagy őt, , és két gyermekét! -normális ez szerintetek? , mert szerintem épp elméjű ember ilyet nem kér a párjától!

Figyelt kérdés
A menyem nem tudja mi az, hogy anya, és szülői kapcsolat, hiszen az anyja k***a volt, itt hagyta őket(mármint 3-rom gyerekét!) ő akkor volt 2 éves, az apja pedig börtönbe volt!
2018. jún. 7. 12:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
én valahol megértem. A párom anyja rémesen bánt velem mikor pedig pont hogy én nem vétkeztem. Én mégsem választottam szét őket,de attól még bánt, hogy a férjem látogatja azt a személyt aki semmibe vett, megsértett. Nagyon fájó, ha valaki érzelmileg nem áll ki melléd,de ha mondjuk az anyósom még állandóan rám is mászna és sértegetne meg ilyenek na akkor megkérném az uramat válasszon.
2018. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha nagyon ráakaszkodtok és nem hagyjátok, hogy éljék az életüket és/vagy mindenbe beleszóltok és/vagy minden szabadidejüket velük akarnátok tölteni, akkor teljesen normális a menyed és veletek van a gond.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy neki milyen volt a családja.

2018. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
A lenyeg kimaradt. Miert akarja valasztas ele allitani?
2018. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

Én 17 évesen költöztem el anyámtól, mert anyának nem volt nevezhető (apukám kiskoromban meghalt). Majd 21 évesen jöttem össze a későbbi férjemmel.

EZ 12 éve történt. Jelenleg anyósom anyám helyett anyám, nagyon jó a kapcsolatunk.


SZóval lehet, hogy a hiba a te készülékedben van...

2018. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát, elég egyértelműen megkaptad a választ a kérdésedre -mellesleg csatlakozom is hozzájuk.


"az ő marhasága miatt"


Gondolom továbbra sem mered kiírni, mit is takar a menyed marhasága.....


Én tapasztalatom szerint senki (semmilyen menyecske) nem úgy szakít a férje családjával, hogy egy reggel egyszercsak úgy ébred. Mindig szokott ennek oka lenni 😀.

2018. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Számomra egyértelmű miért állította választás elé. Azt nem vágom viszont hogy te min csodálkozol?
2018. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Hol a probléma? Saját családja van, a felesége és a gyerekei. Gondolom nem azon akadt ki, hogy havi egy látogatás történt anyukához. El kéne fogadni, hogy a gyerek felnőtt és neki más az Ő családja az első. És normális embernek főként a gyerekei.
2018. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%

NA mivan töröltetted nem tetsző válaszomat?!


Tyű, de nagy vagy, félek tőled... szánalmas kis hülye.

2018. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémet is töröltette. 😅 Vicc az egész ember.
2018. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
59%

választja

ép

3 esetén,nem 3-rom.

börtönben

Két darab vessző felesleges,elég lesz egy is.

Felkiáltójel,és kérdőjel után nem teszünk vesszőt és gondolatjelet.


Így első ránézésre biztos van rá oka,hogy ilyet kér.

2018. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!