Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A menyem választás elé akarja...

A menyem választás elé akarja állítani, az ő marhasága miatt a fiam, hogy vagy az anyja, , és a tesóját válassza, vagy őt, , és két gyermekét! -normális ez szerintetek? , mert szerintem épp elméjű ember ilyet nem kér a párjától!

Figyelt kérdés
A menyem nem tudja mi az, hogy anya, és szülői kapcsolat, hiszen az anyja k***a volt, itt hagyta őket(mármint 3-rom gyerekét!) ő akkor volt 2 éves, az apja pedig börtönbe volt!
2018. jún. 7. 12:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
Mi a franc az a 3-rom? Háromrom gyereke van és nem "épp" elméjű. Ahogy elnézem te sem vagy az. Lek...vázod más anyját, rólad meg süt az ostobaság, szóval én a helyedben csendben maradnék. Valamit tudhat a menyed.
2018. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát amilyen stílusban írtál ide, simán el tudom képzelni, hogy jogosan kérte, mert kéretlenül belepofázol a dolgokba, a stílusod meg érett felnőtt nő létedre mint vmi kiégett alkesz proli kamionsofőrnek. Anyósálom, tényleg :D.
2018. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
13%
Felejtsd el, hogy itt kérdezel, és vársz egy megnyugtató válaszra. Itt csak önző, gonosz, emberek válaszolnak, abban élik ki magukat, hogy másokat megbántsanak.Ezek a válasz adók élvezik, ha megbánthatnak másokat, ráadásul mind fiatal, akik úgy gondolják, ha megnyertek maguknak egy férfit, /ami könnyű, hisz a férfit a hormonjai irányítják/ az kizárólag csak értük élhetnek, kizárva az édesanyjukat. Ők azok, akiért egy édesanya szenved, kívánom mindnek aki itt választ írt, hogy a gyereke ugyan ezt tegye vele, /tenni is fogja ha felnő!!!/akkor át fogja érezni mit tett egy másik kétségbe esett emberrel, aki itt várt megnyugtató válaszra. Szégyelljék magukat, ez a szó enyhe, ahhoz amit valójában gondolok ezekről a nőkről.
2018. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
11%
Volt-e valaha példa arra, hogy egy férfi nem beszél az anyósával?Nem volt. Miért? Mert a meny és az Ő anyja dönt minden kérdésben. A lány anyja soha nem gonosz, önző, becstelen,és utálatos anyós, mindig csak a fiú anyja az. Amikor a kedves pici fiatok felnő, úgy el fog hagyni benneteket, ahogy ezt a nőt elhagyta a fia a drágalátos menye miatt. Miért jártok vissza anyátokhoz, kértek tanácsot tőle, hívogatjátok ha össze vesztek a férjeitekkel? Úgy igazságos, ha TI is megszüntetitek a kapcsolatot édesanyátokkal, a családotokkal. Ilyenre persze nem volt példa, csak az ellenkezőjére. Ti és a családotok tökéletesek, a férjetek anyja a szemét azért üldöztétek el az anyjától. Itt csak olyan nők válaszolnak,akik gyűlölik az anyósaikat, és arra várnak, hogy végre a férjük megszüntesse a kapcsolatot az anyjukkal. El kellene ezen gondolkodnia minden feleségnek, nem csak a saját verziójukat hangoztatni. Az éremnek 2 oldala van. Mindig a feleség miatt van a családban szakadás. Ez a nagy igazság. Mert ti a szexel zsaroljátok férjeiteket, egy anyának csak a szíve marad, ami ezzel nem vetekedhet!Eljön az idő, amikor a fiatok rátok sem fogja nyitni az ajtót, a szívetek vérezni fog, és meg fogjátok érdemelni. Annyi eszetek nem lesz, hogy vissza emlékezzetek Ti hogyan vélekedtetek valamikor erről?! Sajnálom ezt a hölgyet hogy a fia ilyen undormánnyal állt össze.
2018. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

Idióta vagy utolsó! Mindkét válaszodból ordít, hogy beteg vagy.


Gondolom téged is "elhagyott" a kicsi fiad valami velejéig romlott, gonosz céda miatt, aki szexszel zsarolja a fiacskádat :D.

(Elhagyott?? Miért, a párodnak tekinted?? Nem kéne..)



Ki mint él, úgy ítél, Utolsó, tudtad?


Nem kell zsarolni a felnőtt fiút, nem kell játszani a hattyú halálát, belebeszélni mindenbe, mert jó, hogy elvette ezt a rüfkét, aki csak szexre van (mellesleg szép véleménnyel vagy a fiadról is!), de csak én szeretlek, ismerlek téged a legjobban fiacskám, én csak jót akarok neked stb. stb.


Nem kell fúrni a másik nőt, rivalizálni vele, orra alá dörgölni minden lapos tekintettel, sunyi célzással, álságos mosolygással, hogy hiába hiszed magad elsőnek, te akkor is csak utánam jössz, mert az én fiamnak én leszek mindig az első, te nem veheted el a helyem.


Miközben addig a pillanatig, mikor a menyecske először szembesül vele, hogy az elmebeteg anyós tényleg komolyan gondolja itt a rangsorolást, mert szerelmes a fiába, szóval addig a pillanatig a másik nő nem is látta a hátulról jövő machinációkat, mert normális lévén, meg sem fordult a fejébe, hogy valaki komolyan ilyen beteg lehet!

De abban a pillanatban világos lesz minden, egyszerre leesik, hogy az anyós tényleg komolyan gondolt minden megjegyzést, amiket magában azzal hárított el, hogy biztos rosszul értettem, meg biztosan nem úgy gondolta és hasonlók. Ilyenkor világossá válik, hogy de, bizony, hogy úgy gondolta anyóspajtás!!!

Max ha valaki szembesíti, akkor csodálkozva még hülyének állítja be a menyecskét, hogy én ezt nem így gondoltam, ezt csak te értetted félre!


És kezdetét veszi a háború másik szakasza, amiben már a menyecske is nyíltan rèszt vesz, az előzőtől eltérően, ahol "csak" anyós keverte a bajt.

Aztán ezek kumulálódnak odáig, hogy a menyecske bedobja az unalmast, nyíltan vállalja, hogy rühelli azt a beteges gondolkozású boszorkányt, aki magában ùgy képzelte el a fia felnőtt életét, hogy max majd szerez maga mellé valami statisztát, aki főz, mos, takarít, gyereket szül, de az első ÉN, A HŐS ANYA maradok!


Innentől a köv.szakasz: a menyecske nem komnunikál, nem tart kapcsolatot, a fiú(cska) jár egyedül vagy esetleg gyerekkel.

Anyós fúr tovább.

(Ha nem fúrna, itt meg is állna, berögzülbe hármójuk kapcsolata.)


Mivel a gonoszkodás nem marad abba, anyuka fennhangon akarja hallani, érezni, egyértelmű bizonyítékot akar, hogy ő az egyetlen a fiacskájának, emiatt folytatja az aknamunkát, amiből a fia családjában cirkusz cirkusz hátán, s egyszercsak eljön a forráspont, ami szerintetek, fiús anyák szerint úgy szokott hangzani, hogy vagy én, vagy az anyád. De többször hangzik el úgy, hogy jó, elég volt, ha nem fejezitek ezt be, elválok, mert engem nem fog egy rosszindulatú, megkeseredett, saját èlet nélküli gonosz boszorkány egész életemben degradálni, sértegetni, taposni, ahol csak tud -amit nem tudom, miért is kellene eltűrnöm??!

És ilyenkor nem megy többet a fiúgyermek az ő mártír anyjához.


Ismerős, utolsó rinyáló?

Ezek után jönnek a szívszaggató tirádák, hogy milyen utálatos a menyecske, aki csaj szexszel zsarolja a férjet/fiùt. (Figyelem, ez nagyon fontos, ez az anya-típus azért írja a szexet, mert az az egyetlen, amit ő nem tud adni.

Minden másban ő többet, jobbat ad a fiának, aki ennek ellenére "elhagyja" őt - hát persze, hogy a beteg gondolkodásával arra jut, hogy csak a szex lehet a háttérben!)


Szóval utolsó szegény, vétlen anyuka: én nem fogok így járni, mert normális vagyok. A fiamat nem arra nevelem, hogy az én csicskám, lábcsókolgatóm, agyatlan ölebem legyen, aki csak azért van, hogy az én céltalan, hobbi, munka, baráti kör, egyéb elfoglaltságok nélküli életemet kitöltse és nekem pitizzen egész életében, imádjon engem az apja helyett, aki vagy le se sz..rt engem, a feleségét egész életünkben, vagy egyenesen el is váltunk, lehet pont miattam, a hős, csak a fiát (és még véletlenül sem magát!!!) szerető anya miatt.

Az én fiam szuverén személyiség, és az élet rendje, hogy felnőve majd talál magának egy jó lelkű nőt, akit máshogy szerethet, mint engem, az anyját, és aki fontosabb lesz neki, mert azzal fog élni, családot alapítani. Ettől még engem szeretni fog, mert nem fogom elmarni magamtól.



Ha privátban leqrvázol, kiteszem ide :D.

Kaptam már ilyen szép privit hasonlóan ártatlan fiús anyukától.

2018. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk én is választás elé állítanám a férjemet, ha folyton azt hallanám az anyósomtól, hogy az anyámról meg az apámról így beszél. Nagyon szeretheted az unokáidat is. Egyébként az írásképed alapján te tűnsz úgy, kedves kérdező, mintha anyád az út szélén állt volna, apád meg a sitten, és ezért nem volt ki helyesírásra meg fogalmazási készségre tanítson.
2018. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

"Az üzenet: Te szerencsétlen beteg elme! Azt hiszed, hogy mindenki magából indul ki úgy mint Te? Te vagy az, aki útál mindenkit aki a férje családjának tagja, nem én. Te gyűlölöd a férjed, barátod családját, Te vagy aki látni, hallani nem bír a saját hangján kívül mást, Te rakás tehetetlen némber! Tűnj el inkább, és szégyelld magad, van miért!"



Megmondtam, hogy kiteszem 🤣🤣.

Komplett őrült vagy, mi van, fáj az igazság?

Aztán még csodálkoztok, hogy nem nyit rátok ajtót senki...

2018. nov. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%

Ja, és a "rakás"-t (lásd üzeneted) ebben az értelemben a magyar mennyiségjelzőként, számolatlan többes számot jelölendő használja.

Én egyedül tehát nem lehetek "rakás ... némber". Nem is értem, mi ez 🤔.

2018. nov. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!