Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az h egyedullaló...

Miért van az h egyedullaló edesanyakent csak bántanak?

Figyelt kérdés

Védtelen vagyok talán azert , ez aktivalja az agressziót , minden almom h lassam a kislanyom felnöni es este megpuszilhassam a homlokat h mellette maradhassak

Ezert harcolok , semmi nem szamit csak lassam felnöni .

Megis betesz a munkaba mindneki ahogy tud , pedig csak egy kis hangya vagyok aki egy morzsat akar hazagörgetni a csemetejenek



2018. jún. 13. 23:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%

"egyedullaló edesanyakent csak bántanak"


Ne haragudj meg az őszinte válaszért, de már maga a megfogalmazásod is irritáló!

Sok ÁTLAG embernek már nagyon tele van a hócipője az élet szinte minden területén "eléjük tolakodó" és a vízcsapból is folyó "egyedülálló édesanyákkal" akiket ráadásul még bántanak is. (szerintük)

Aki érti, az érti.

Bocs.

2018. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, én is egyedül nevelem a fiamat. / kamasz fiú /

Soha nem panaszkodok senkinek. Sőt mindig mosolygok és ha valami bánt,csendben tűrök. Nem teregetem ország világ elé, hogy egyedülálló.

Inkább élek kiegyensúlyozottan és úgy, hogy ne találjanak rajtam fogást.

A válásom óta /8 éve/ sokkal boldogabb vagyok és pozitívabban látom a világot.

Azt tudom Neked tanácsolni, hogy soha ne panaszkodj, mert akkor senki nem fog kárörvendeni körülötted.

2018. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!