Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az h egyedullaló...

Miért van az h egyedullaló edesanyakent csak bántanak?

Figyelt kérdés

Védtelen vagyok talán azert , ez aktivalja az agressziót , minden almom h lassam a kislanyom felnöni es este megpuszilhassam a homlokat h mellette maradhassak

Ezert harcolok , semmi nem szamit csak lassam felnöni .

Megis betesz a munkaba mindneki ahogy tud , pedig csak egy kis hangya vagyok aki egy morzsat akar hazagörgetni a csemetejenek



2018. jún. 13. 23:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Munkahely csere kéne tényleg.
2018. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs, milyen válaszokat vársz. Nem írtál le semmi konkrétumot. Hogy bántanak? A gyerek miatt bántanak? Mondanak rá vagy rád valami rosszat? Honnan tudod, hogy azért bántanak, mert egyedülálló anya vagy?
2018. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán értem, hogy itt mi a jelentősége annak, hogy egyedülálló édesanya vagy, vagy sem. Ha csak ennyiről van szó, akkor egyszerűen sz*r munkahelyen, legkörben dolgozol.
2018. jún. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Sok ilyet làttam. Èn èrtem miről van szó. Anyukàm is egyedul nevelt minket, szegenysègben, de becsülettel. Azóta felnőttünk, jó àllàsunk, szèp csalàdunk, magas beosztàsunk van. Mindenki akkor is ès most is egy kanàl vizbe (mèg a tâg rokoni kör is) megfojtotta volna mert irigyek voltak mint a dög, hogy nőkènt milyen erő volt benne, egyedül hàzat èpìtett, gyereket nevelt, udvart, hàztartàst ellàtott. Megkapta sokszor, hogy ők nem is èrtik, hogy nàlunk nincs fèrfi ès mègis normâlisabbak, jobban tanulnak a gyereki, mint annak akinek idèzem "apja is van". Azok gyerekei ma mind mamahotelesek, vagy nincs vagy rossz munkajuk van, itt ott vannak unokak, ami vagy van nevelve vagy nincs. Tegyük fel, ha èlnek jobb èletszinvonalon, de egy rossz hazassagban, te meg dolgozol vigyorogva, ugy h szerintük nincs ra okod, persze h az irigysegtől ez csipi a szemuket. Ez a jelensèg màrpedig lètezik. Semmi màs csak irigyseg, rosszindulat. Sok ilyen egyedulàlló anyat sőt apàt! is ismerek.
2018. jún. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
A kis hangya egy nagy dolgozót keres, aki megvédi. Kissé kétségbe van esve szegény, mert magányos. Írjon neki privátot, akit érdekel az ismerkedés. Sok szerencsét, hangya!
2018. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Én is egyedülálló anya vagyok, de sosem bántottak, sőt, ott segítenek ahol tudnak(szabadnapok cseréjével pl).


Szerintem a munkahelyeddel lehet gond, próbálj meg váltani.

2018. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok az ellentét a kérdésed alatti kommentben.most komolyan nem tudom eldönteni, hogy egyedül neveled a gyerekedet, vagy nincs is veled, és ez lenne az álmod,hogy megkapd? Védtelenlnek mondod magad, ugyanakkor harcosnak is. Ki tesz neked keresztbe? Mert azt nem írod, hogy a munkatársaaid. Lehet ez egy ex, vagy rokon, aki próbál lejáratni. Nagyon kétértelműen fogalmazol. Jobb lenne valami konkrétum.
2018. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, én 8 évig voltam egyedülálló anya, soha senki nem bántott emiatt. Ha téged igen, akkor valamit nagyon rosszul csinalsz
2018. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Egyedülálló anyaként 3 gyereket neveltem fel. Nem volt IDŐM siránkozni! Tettem a dolgomat, de nem is bántottak soha.
2018. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

Társas lények, falkaállatok vagyunk, de autonóm lelkek.

Ha elengedjük a függéseinket, ha nem tesszük idegen emberek kezébe a saját jó közérzetünk kulcsát, ha nem másoktól és a külső körülményektől tesszük függővé azt, aki magunk vagyunk, akkor a lehúzó, energiavámpír emberek érintőirányban fognak lerepülni az auránkról, vagy legalábbis nem fognak tudni ránk hatni.

Más emberek dolgára nem vagyunk hatással, ellenben az a mi kezünkben van, rajtunk áll, hogy mit engedünk magunkkal tenni.


Az ítélkezés sem szép, az önsajnálat sem az. Nagyon ajánlom, hogy mind a kérdező, mind az eddigi válaszoló válaszolja meg magának ezt a kérdést:


Ha nem gondolsz jóra és rosszra, ki is a te igazi arcod?

2018. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!