Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

19 éves leszek, egy hónapon belül-

Soha a gimis éveim alatt nem engedtek be a városba, VÉGZŐSKÉNT se , és odáig fajult a lelki terror, és szigor, hogy elkérezkedni sem mertem.


Nem is voltak igazán barátaim. Nem járt át hozzánk senki, mert nyílt titok volt, hogy anyámnak senki nem jó, és mindenkire van egy gúnyos megjegyzése. inden nap ordibál, és bármit csinálok az nem jó. Sosem lehet igazam semmiben, és folyton éget, és ordibál velem. Épp ezért nem megyek vele sehová szívesen.

3x jöttem haza becsiccsente, és volt hogy felpofozott miatta.

Szerintem semmi gond incs azzal, hoyg 19. évesen, barátokat szeretnék és szórakozni.

De 11-re MINDIG itthon kell lennem, különben ordibálás van, stb.

Konkrétan félek tőle. Dolgozni nem dolgozhatok, mert nem engedi. És ha nem vesznek fel egyetemre, maradhatok itthon, mert nem enged sehova.


Volt,hog el akartam menni, de bezárt a házba.

Elegem van. Mit tegyek? Vagy bennem van a hiba?



2018. jún. 15. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Benned van a hiba,engem probált volna bezárni,19 évesen már külföldön voltam tanulni.. Nevetséges ami most itthon megy..
2018. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni, félek tőle. Egyszerre gyűlölöm, és nem merek mit tenni. Nincs keresetem, nincs hova menekülnöm.
2018. jún. 15. 16:08
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
#1, ne dőlj be ennek. Most ez a sláger a kamu kérdésknél. Jövő nyáron más lesz. Tudod, itt a nyári szünet, unatkoznak a gyerekek.
2018. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Örülök neki, ha te ennyire jól tisztában vagy az én családi helyzetemmel. Annak is örülök , hogy válasz helyett, inkább degradálsz. De amíg nem tudod milyen , egy ilyen családi háttérrel, hogy vadidegenektől kell segítséget kérned, és félre ne érts, cseszett nagy mázlista vagy, hogy nem szorulsz rá, tehát amíg ilyen kiváltságos helyzetben vagy, légy szíves ne piszkálj, ha már másra nem futja. Kösz :)
2018. jún. 15. 16:13
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Én hivatalosan is hadiállapotot hirdetnék ki.

Összehívnám minden bandáriumomat és zászlóvívőmet is, és ostrom alá venném Nagylak várát. Végül hosszú hetekig tartó csatában elfognám anyukád, és férjül adnám a legderekabb harcosomnak, Kinizsi Pálnak, ő majd megtanítaná hogy hol a helye.

Ennyi lenne a megoldás, nem tudom mit kell siránkozni... Kürtöket fel, hívd hadba Westeros seregeit.

2018. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért lenne kamu a kérdésem, mert visszakérdeztem az egyszerű válaszaidra?

Mit kellett volna írnom arra, hogy menjek el dolgozni? ( Hűűűű.,Kösziii , Erre még nem is gondoltam!) ?


Bocsánat, de ha ilyen egyszerű lenne, nem kértem volna segítséget. Kérlek ne magadból indulj ki, mikor hazudozással vádolsz :)

Köszi :)

2018. jún. 15. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Neted van, beadod az állásjelentkezésed olyan helyre, ahol van szállás is. Aztán ha felvettek, írsz egy levelet neki és csá, elmész. Ha meg bezár és nem tudsz kimenni, hívod a rendőröket, ők majd kiengednek a lakásból. Nem olyan nehéz, elszánás kérdése.
2018. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
#8, én is azt írtam neki privátban, hogy keressen munkát Erre írta, hogy nem engedi el dolgozni az anyja, meg ellopja a pénzét. Hihető a történet?
2018. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, itt is leírom, hagyj békén a hülyeségeiddel. Letiltottalak, most már hiába írogatsz. Menj, keress valami hasznos elfoglaltságot.
2018. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan ez volt...Bár én soha nem rebbellkedtem,pia,buli ilyesmi. Nem volt elég a jó diploma,minden fillért haza kellett adni. Testi-lelki terror,mindennek elhordás. 23 évesen elszöktem a párommal,ennek már 10 éve. Azóta sem találkoztunk,beszéltünk. Nyugodt,boldog életem van,mérgező szülő nélkül. Könnyen dumálnak,akik szerint velük nem tette volna meg...Ha a nagykéssel lennél fenyegetve és hajnali kettőkor terrorozálva,akkor senki nem lenne ilyen nagymenő. Nem biztos,hogy a kezdő fizuból tudsz albérletet találni vagy épp nem megy utánad cirkuszolni. Az elmebetegek ráadásul emberfeletti erősek.
2018. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!