Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog egy 18 éves...

Normális dolog egy 18 éves lánynak 30 milliós autót venni a ballagására?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 13:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
87%
Igen az, ha a családnak a kiadás miatt nem lesznek gondjai.
2018. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%

A 30 milliós autót mondjuk alapból túlzásnak tartom, de az, hogy normális autót kap, abban semmi kivetnivaló, ha a család megteheti.

(Azért, mert én sose kaptam semmi érdemlegeset, nem jogosít fel, hogy irigyeljem másoktól.)


OFF

#13

Farkas Helga holtteste sosem került elő, 27 év távlatában valszeg már nem is fog...

2018. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
89%
Egy bizonyos szint felett teljesen normális. :)
2018. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
61%

Nem normalis dolog.

Itt amerikaban sem vesznek draga autot a szulok a gyerekeknek pedig altagban jobban elnek mint a magyarok.

Felesegem pl nehany ezer dollaros hasznaltautot kapott csak, azt is hasznalatra, mar vissza is adta mert vettunk masikat.

Lehet latni fiatalokat uj BMWvel, camaroval, challengerrel de az kozel nincs 30 millio forint ami kb 100.000 dollar. Viszonyitaskeppen egy challenger vagy egy camaro kerul 30.000 dollarba es 100.000ert teslat kap az ember.

Egy uj pickup amibol sokat lehet latni az is "csak" 50.000 dollar

2018. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
66%

Na most sírok, hogy amerikában milliós autókat adnak ajándékba a gyerekejnek a szülők.

Kicsit el vagytok tévedve.

A legtöbb gyerek magának veszi a kocsit és használt.

Ép ugy mint amit a szülőktōl kap.

Miért hiszik azt a magyarok, hogy külföldön kenderből van a kerités?

És még mindig normális egy milliós autó ha a pénztárca megengedi

2018. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Abban a társadalmi rétegben normális. Pont olyan, mint mikor te veszel a sajátodnak egy laptopot.

Az hogy 30 millió FT nem mindenkinek jelenti ugyanazt, ahogy 100.000 FT sem. Van akinek még hó végére zsömle se jut.

2018. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
#5. Nem tudom milyen külföldről beszélsz, de Németországban max egy csokit vesznek a gyereknek, de kizárt, hogy lakást, autót stb.
2018. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
75%

34es fején találta a szöget.

30 millióért már könyörgöm, BMW I8at vesz az ember meg mellé hobbiautót.

Nagyon kíváncsi lennék a típusra, egy női SUV sem kerül ennyibe, ha igen, akkor túlárazott.

2018. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire jó ez az általánosítgatás, meg hogy hol mi a jellemző? Kit érdekel? A kérdésben nyilván nem egy "átlagos" családról van szó, ahol azon izgulnak, vajon jut-e hónap végén szalámi a zsömlére. Szóval innentől kezdve teljesen lényegtelen, hogy Átlag Pistának meg Köznapi Karcsinak mi a normális.

Ha valakinek sok pénze van, majd nyilván véletlenül sem költi el, nehogy a csórók kicsi lelke sérüljön. Nem tudom hol élnek itt egyesek. És nem azért, mert nekem se lesz a büdös életbe összesen se ennyi pénzem, nem hogy ilyen drága kocsit vegyek, de ez az irigykedés meg köpködés azokra akiknek jobban megy, ez hányinger.

2018. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Számít, hogy normális-e? Ahogy írják, vannak körök, ahol annak mondható.


Ha évente 100 milliós nagyságrendű keresetem lenne én is vennék simán. Elvégre van akinek egy sima Suzuki szintű autó használtan is több évnyi spórolással jár, másnak meg több 10 millió is megvan pár hónap alatt.

2018. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!