Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok szülőként, ha...

Mit gondolnátok szülőként, ha a 16 év körüli lányotok évek óta gyakran rajzolja női aktokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk előkerülne egy pár régebbi vázlatfüzet és egyéb lapok.


Aggódntátok, ha a képek között szinte csak nők lennének, nagyon ritkán vagy szinte soha férfiak?


2018. jún. 19. 20:56
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
92%
Én rengeteg női testet rajzoltam fiatal lány koromban. Férfit egyszerűen a mai napig nem tudok. sem testet, sem arcot. nehezebb. es nem is olyan szép, látványos mint egy női test. a női test a szépség, a finomság, titokzatosság, stb... férfi testet, ráadásul pucéron, sehogy sem rajzoltam volna szivesen. mivel a férfiak érdekelnek, nem tudnám egyszerűen a legintimebb testrészeket vagy akarmelyik testreszet papírra vetni, komfortérzettel. míg a női test ilyen szempontból hidegen hagyott, ott nyugodtan tudtam, belső pironkodás nélkül papírra vetni bármit amit meg akartam jeleníteni. Sosem vonzódtam nőkhöz, férfiakhoz viszont nagyon is.
2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

Én arra gondolnék, hogy most kezdi felfedezni a nőiességét. Ezért érdeklődhet jobban a női test iránt.

De, miért nem beszélsz vele? Tök jó téma lehet a rajzolás.

2018. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
𝕊𝕖𝕞𝕞𝕚𝕥.
2020. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Én nem vonnék párhuzamot a kettő közé, szerintem csak művészetileg esztétikusnak tartja a női teste. De ha mégis több lenne mögötte, drukkolok neki, hogy az édesanyja legyen elfogadóbb és ne tegye tönkre, csak mert ódzkodik a homoszexualitástól.
2020. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
S mi van, ha a férfiakat más vázlatfüzetbe rajzolta? 🙃
2020. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látnám, hogy tehetséges és fejlődött, ráadásul évek óta kitart az érdeklődési köre mellett, akkor mindenképpen elgondolkodnék azon, hogy hogyan segíthetném a további fejlesztésben. Ebből még akármi is lehet.
2020. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!