Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyuljunk a kislányho...

Hogy viszonyuljunk a kislányhoz, ha kiderült nem a párom az apja?

Figyelt kérdés
Írtam már ide ki kérdést miért lesz ideges címmel. Most kiderült nem a páromé a gyerek, A férjem teljesen kifordult magából, hogy őt lehúzták anyagilag, meg mi is majdnem itt hagytuk a másik gyerek miatt , majdnem elveszítette a igazi családját. Azt mondta, kéri vissza az összes pénzt a számláról amit azért fizetett, hogy ha majd egyetemre megy a gyerek. ( Anyuka, meg párom anya vette erre rá, hogy így segítse, minden hónapban 10 ezret oda tett. ) eljöhet hozzánk ha akar , de itt nem alszik. Gyerektartás többet nem fizet. Mi lenne a helyes viselkedés szerintetek?

2018. jún. 28. 14:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%

Ne a gyereket büntessétek az anyja hibája miatt.

Nem tehet ő semmiről.

Nem érti eddig szerette az apukája most miért nem ?

2018. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Még senkinek nincs elmondva, mi tudjuk 3 man.
2018. jún. 28. 14:25
 3/53 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, betennéd az előző kérdésed linkjét?
2018. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Pémzt fel lehet függeszteni, érzelmeket nem. Abba egy gyerek, aki eddig szeretve volt, beleroppan.
2018. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Alain Delon ***** válasza:
43%
Ez a kérdés olyan, mint anno a Mónika show-ban, hogy nem lehetett pontosan tudni, ki kinek a kije. Te kinek a kije vagy ebben a kérdésben?
2018. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Miss Endzsi ***** válasza:
73%
Ne büntessétek a gyereket, ha ezek után megvonnátok az eddigi szeretetet tőle, az traumát okozhat nála.
2018. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

#5

A kérdező a szóban forgó apuka (aki valójában mégsem az) új felesége.

2018. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
A felesége vagyok, én tudtam meg, hogy nem övé, a gyerek, szembesítettem az anyát bevalotta , hogy tényleg nem a párom az.
2018. jún. 28. 14:35
 9/53 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező nem a kislány anyja, itt nem ő lépett félre, hanem a férje.
2018. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hány éves a kislány, de ha eddig veletek (is) volt sokszor, akkor tarthatjátok vele a kapcsolatot.

De ha hivatalos papír van róla, hogy nem a vérszerinti apa, a kedves anyukának egyetlen egy fillért se soha többé! Jól átverte, és igen, visszamenőleg is kérheti, hogy amit a majdani tanulmányaira gyűjtött neki számlán, vissza kell kapnia a párodnak.

Ez az anyagi része.

Megírhatnád, hány éves a kislány, mert nem mindegy, hogy 2, vagy 12. Ha még nagyon kicsi, akkor apránként leválik rólatok, nem fog neki traumát okozni, de már idősebb, és szereti az "apját", nem fosztanám meg tőle.

(Egyéni vélemény.)

2018. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!