Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyuljunk a kislányho...

Hogy viszonyuljunk a kislányhoz, ha kiderült nem a párom az apja?

Figyelt kérdés
Írtam már ide ki kérdést miért lesz ideges címmel. Most kiderült nem a páromé a gyerek, A férjem teljesen kifordult magából, hogy őt lehúzták anyagilag, meg mi is majdnem itt hagytuk a másik gyerek miatt , majdnem elveszítette a igazi családját. Azt mondta, kéri vissza az összes pénzt a számláról amit azért fizetett, hogy ha majd egyetemre megy a gyerek. ( Anyuka, meg párom anya vette erre rá, hogy így segítse, minden hónapban 10 ezret oda tett. ) eljöhet hozzánk ha akar , de itt nem alszik. Gyerektartás többet nem fizet. Mi lenne a helyes viselkedés szerintetek?

2018. jún. 28. 14:16
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
37%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Tessék, lehet olvasgatni :D.


Kérdező, aki egyenes úton jár, annak nem kell ennyit kamuzni.

Egyszerűbb lenne az igazságot írni.

2018. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, sajnos nem egy ilyen nő van hogy azt hazudja ő az apád a gyerekének. Van ahol soha nem derül ki. Anyósomnak megengedjük, hogy a közös gyerekre is megcsináltassa , jobb a békesség.
2018. jún. 28. 21:50
 43/53 anonim ***** válasza:
52%
Sztem itt màr mindenkèpp mindketten sèrülnek, gyerek is pàrod is. Próbàlj türelmes, megèrtő lenni.
2018. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
A miért lesz ideges azt én írtam ki , így kezdtem el ezt a kérdést.
2018. jún. 28. 21:52
 45/53 anonim ***** válasza:
25%

A többit is te írtad ki.

Ilyen egyezés nincs, hogy véletlenül ennyire ugyanaz legyen, zavarok a vércsoport körül, anyós, férj hozzáállása stb.


Az eredeti (jelenlegi) kérdésedhez meg:

te úgy viszonyulsz, ahogy akarsz, szintúgy a férjed is.

Te fogod neki megmondani, hogyan kellene a gyerekhez viszonyulnia?

Neked meg a hozzászólók?

Szokás szerint nem mondod ki, mit is akarsz.....

2018. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%

Akármilyen szemét az ilyen anya, a kislányt sajnálom, nem kicsit, ő nem tehet semmiről, és ő sínyli meg a dolgot a leginkább.


A rokonságomban tudok ilyen esetről, de ott más volt a felállás, nem váltak el, csak mikor már a gyerekek felnőttek.

A nagyobbik lány a férjtől van, a kisebbik (már 30 éves) viszont mástól. A férj (Isten nyugosztalja, már nincs köztünk) talán sejtette, hogy a barátja koppintotta fel az asszonyt, azt meg tudta, hogy a felesége minden álló fa$zba beleült, de nem befolyásolta a viszonyt a "lányával". A lány a mai napig nem tudja, az "apja" halála nagyon megrázta, mert gyakorlatilag kb csak ő foglalkozott vele egész gyerekkorában, anyuci sose ért rá...


Másik eset, szintén rokonság, 3 gyerekük van. A 3. gyerek balkézről. A férj tudja, ki akarta vágni az asszonyt, mikor kiderült a félrelépés, de az befenyítette, hogy akkor többet a sajátjait sem láthatja, így maradt a gyönyörű családi idill kifele, és boldogságban, sok pénzben nevelik a 3 gyereket. (Mások felé ez van mutatva, valójában nem tudom...)

2018. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Eznagyon durva,hogy félre megy de még fel is csináltatja magát. Én ha ránéznék mindig látnám, hogy megaláztak, átvertek.
2018. jún. 28. 22:45
 48/53 anonim ***** válasza:
62%

"a kislányt sajnálom, nem kicsit, ő nem tehet semmiről, és ő sínyli meg a dolgot a leginkább." - bocs, de ezt erősen kétlem... egy 4,5 éves gyerek sokkal hamarabb el fogja felejteni az egészet, mint az átvert férfi, akibe viszont élete végéig benne fog maradni a tüske.

Az mondjuk tény ettől függetlenül, hogy mindketten - a gyerek is és a férfi is - áldozatai az anyuka becstelenségének.

2018. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
88%

Menjetek bíróságra, és kérjétek apasági vizsgáat ellenében a gyerektartás és felügyeleti jog megszüntetésést.


Én ezek után egy fillért nem fizetnék a gyerekre, aki nem is az enyém.


És leszarném, ki szemében vagyok szarapa, mert gyakorlatilag NEM vagyok az apja :)

2018. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
90%
Szegény gyerek. Az anyja jól elintézte...
2018. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!