Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utàl anyàm, mit csinàljak?

Utàl anyàm, mit csinàljak?

Figyelt kérdés
Szò szerint utàl anyàm. De tényleg, 16 évesen mosok, főzök, takaritok. Egész nyàron a hugomra vigyàzok míg ők dolgoznak(oke semmi bajom ezzel) de amikor hazajönnek csak az kapom"semmirevalò,nem csinàlsz semmit, nem mehetsz sehova, szerencsétlen, ennyi idősen én... " anyàm az szive szerint kirakna.nem tudom mit tegyek de nagyon unom. ma közölte velem hogy egy dög vagyok ezért egész nyàron még csak a làbam sem tehetem ki a lakàsbol(eddig is heti 1x elmehettem jobb esetben) igazàbol nem tudom mit tettem hogy nem mehtek ki de bekattant. Komoly kapcsolaton van. Baràtommal sem mehetek sehova és neki is folyton azt mondogatja hogy semmirevalò vagyok meg mennyi rendes làny van. Pedig az anyukàja nagyon szeret pàrszor suli utàn lementem nàlluk és ha ő dolgozott besegitettem a haztartàsba is. Nagyon szeretnek de nem örülnékbha megismernék a csalàdom.apàm minden màsodik szava Istenkàromlàs. Szerinte egy szerencsetlen semmirevalo vagyok. Azt mondta tovàbbtanulàsrol ne is àlmodjak. Beraknak egy gyàrba aztàn szenvedjek meg ha kell pénz. 18 éves korom utan azt mondta a kezembe adja a személyimet és mehetek amerre jolesik. Hàt mondhatni néha ez vigasztal. 2 év és vége. Itt maradnak a tökéletes kislànyukkal (aki rosszabb 10 fiunàl. A bölcsibe ie csak panasz van rà) anyàm nem hajlando egy levegőt szivni velem. Ha kimegy a konyhàba engem beküld a szobàmba vagy forditva. Nem tudom mi a baj de jol esett kiirni magambol. :( talànba tulvilàgon megértem az ilyen embert.
2018. jún. 28. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Már most tudatosan készülj arra, hogy 18 évesen hova mész, mit csinálsz majd.

Diákmunkát sem enged?

2018. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mindjárt megkapod, hogy hálátlan kölyök, szegény szüleid felneveltek, etettek, itattak, tetőt raktak a fejed felé, te meg itt elégedetlenkedsz, meg egyébként is nyári szünet van, biztos unatkozol, és ezt találtad ki...

Itt ez a divat.


Komolyra fordítva:

Nincs rokon, nagyszülő, akihez oda tudsz költözni? Anyádék kapják rád a családit, onnantól azt magadnak igényelheted, sőt, anyádék tartásdíjat is kötelesek rád fizetni legalább 2 évig még, azt mondhatod apádnak, nyugi, nem kell addig elviselnie...

2018. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Most is elmehetsz, nem kell velük élned, barátodnál lakj inkább.
2018. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ja, aztán a barátja szülei majd eltartják, meg tartják a hátukat ha mennek a rendőrök hogy visszavigyék.
2018. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Fordíts a hozzáállásodon. Tedd vele ugyanazt amit Ő veled. Vedd semmibe, ne titkold előtte amit érzel, például, hogy undorodsz tőle. Tudd hol a helyed de nyugodtan legyél arrogáns - érzelmileg is. Nem vagyok az a típus aki prédikálni kezd, hogy szeresd, bocsáss meg neki, a szeretet megvonásával életeket tesznek tönkre szülők.
2018. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
4, nem fogják visszavinni, mivel nem megfelelő a családja. Rosszabb esetbe nevelőotthonba viszik, ahonnan másnap visszaszökhet a barátjához.
2018. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos tévedésben vagy, Visszaviszik, ugyanis a rendőrök nem dönthetnek ebben. Engem is visszavittek az erőszakos apámhoz. Egy kiskorú nem költözhet csak úgy a maga feje után.
2018. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony. A rendőrség nem bíróság, nem mérlegel. Megnézi a lakcímkártyát, ami rajta van, oda viszi, mert kiskorú. Ennyi.

Engem is ezzel fenyegetett anyám. Így 17 éves koromban a nővérem átvette a gyámságom. Bíróság döntött.

2018. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Na hagyjuk anyám is így bánt velem 16 éven keresztül csak engem sehova sem engedett el (szó szerint) tudod mi lett az ereménye? 1 kényszer kapcsolat (ütött) de csak vele engedtek el mert anyámnak tetszett külsőre hogy jaajjj ázsiai ide mást nem hozhatsz csak vele mehetsz el, tulreagálod az én volt férjemtől sokkal durvább verést kaptam mint te,az én házamból nem lesz átjáróház stb... Na 17 évesen besikerült tőle a gyerek hurrá.. Ott kezdődtek a fenyegetések hogy ha lemondok a gyerekről ő nem iskoláztat,intézetbe vitet (testvéremmel is ezt csinálta amint nagykorú lett le is lépett azt se tudom él e még) na akkor jo gyerek marad - házasság aztán gyerek előtt válás (hogy én is nagykorú legyek) és szintúgy megléptem ahogy a nővérem. Hát csodás gyerek korom volt..
2018. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Anyad egy szanalmas primitiv senkihazi!


Anyanak nem nevezheto leny..!


Igen tudatosan keszulj arra hogy minek hamarabb lelepjel. A suli ahova jarsz nincs kollegiuma? Gyamugyet es hasonlokat nem mondom mert egy sz**r. Allitolag a gyerek erdeket nezik... allitolag...


Masik kerdesnel irtak valami segito oldalt. Nem tudom mar mi volt a neve. Esetleg keress ra, bantalmazott gyerekek es hasonlo cimszavakra .

2018. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!