Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam kikészít mit csináljak?

Anyam kikészít mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Anyámtól mindent megkapok viszont azt vettem észre hogy a világon mindenbe beleköt. Nem egy okos nő, én már sokkal okosabb vagyok nála 14 évesen. 8 általánosa van meg, nagyon parasztosan beszél : pl.: Tévéből = tévébü XDDF szóval értitek. Annyira idegesítő:|| Nem bírok vele egy légkörben lenni mert mindig beleköt a kinézetembe pedig serdülök és nem ritka hogy egy 14 éves serdülő csajnak vannak pattanásai vagy valami. Mindig beszólogat, hajtja a hülyeségeit és nem veszi észre hogy én ennyi idősen már okosabb vagyok mint ő.
2018. máj. 9. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Hadjad úgy se fogja fel hogy mit mondasz
2018. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%

Most olyan ír aki egy éve veszítette el az anyját. Sírva olvastam végig amit irtál. Tudod mit tehetsz? Megpuszilhatod és azt mondod neki hogy köszönöm hogy életet adtál.

Tudod meg nem tennék hogy anyámmal beszéljek? Akár nem rendesen mondaná a dolgokat akár igen.

Szerintem az hogy 8 osztálya van nem biztos hogy az ő hibája, és legyél hálás hogy te járhatsz iskolába.

2018. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj előző de neked se lehet több 8 osztálynál,mert elég értelmetlenül irsz. :O
2018. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
40%
Bocsánat, de Vajdaságba élek, és szerb az anyanyelvem. ;)
2018. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy fajdalmas dolog ha elveszitjuk a szuleinket es enis tiszteletben tartom hogy a vilagra hozott es eltart. Viszont en azt irtam, hogy mindenbe belekot. Van egy pattanasom es ra kenem a korrektort es egesz nap ezert ordit velem. Hulye es kesz. Aztan meg is kovezhetsz
2018. máj. 9. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Okos az, akinek birtokában van az elfogadás, az alázat,megfelelően tudja irányítani az érzelmeit, megfelelő intelligenciával kezeli a másik ember hiányosságait, legfőképpen akkor, ha az az ember az édesanyja! Próbálj meg szeretettel fordulni felé, ne a hiányosságain lovagolj, vedd észre benne a jót! Ha valami zavar, beszéld meg vele!
2018. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Odáig olvastam, hogy okosabb vagy nála. Nagyképű vagy, és idegesítő.
2018. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem okosabb vagy, hanem beképzelt kis hülyegyerek.
2018. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az előző kettőnek igaza van.

Nem vagy okosabb nála, csak azért mert ő parasztosan beszél, te meg nem, vagy azért mert te képben vagy a "mai" dolgokkal, ő pedig nem. :D


Csak imádkozz azért, hogy nem k#rvagyorsan kinövöd ezt a természetedet, mert mindenki rühellni fog téged nagykorodban. És a legrosszabb, hogy nem fogják kimutatni, mert ilyenek az emberek.


Nőj fel, és próbáld meg megbeszélni vele normálisan.

2018. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hopp, ott egy felesleges "nem" a második bekezdésben. :x
2018. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!