Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová mehetnék, mihez kezdjek,...

Hová mehetnék, mihez kezdjek, ha a szüleim el akarnak zavarni itthonról? 22/N

Figyelt kérdés

Mindig is rossz volt a kapcsolatom velük.

Tiszta ideg vagyok,már 10 kg-ot fogytam,remeg a gyomrom,egész nap semmit nem tudok enni. Nem tudok hová menni, egy albérletet egyedül pedig nem tudok kifizetni.

Semmi előre vezető utat nem látok, már teljesen kikészültem..



2018. jún. 30. 18:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

22 évesen Te is költözhetsz, nincs mi tiltja.


Próbálj több emberrel kivenni albérletet. Ha ez nem opció barát/nagyszülők/keresztszülők/egyéb rokon/nagyon jó barátnő (ezzel vigyáznék),míg nem találsz jobb lakhatást.

2018. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Bérelj szobát, amíg egy albérletet nem tudsz kifizetni.
2018. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Ha pénzed nincs, mégis hova akarsz menni??? Ja, a meló büdös anélkül meg ugye nincsen zsé. 😂


Talán elkéne gondolkodnod miért is akarnak kitenni, aztán változtatni a hozzáállásodon.

2018. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha iskolás vagy koleszba is mehetsz,vagy esetleg szobabérlés amint írták. Esetleg olyan munkát is nézhetsz ha dolgozol ami lakhatást is ad.
2018. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Keress olyan munkát, ahol van lakás.
2018. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Iskolába jársz? Dolgozol? Nem mindegy.

Ha dolgozol, akkor keress valamit. Ne önálló albérletben gondolkozz. Bérelhetsz szobát, lakrészt, bérelhettek többen egy lakást. Erre próbálj elindulni.

Ha ilyen szar otthon, akkor szerintem jobban jársz, ha mész, legalább nyugiban leszel.

2018. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Kórházak tárt karokkal várnak, mehetsz segédápolónak, nővérszállón meg lesz szállásod.
2018. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Melyik városban laksz? Milyen végzettséged van? Mi az oka, hogy ilyen a kapcsolatod velük?
2018. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért zavarnak el? Dolgozol vagy tanulsz? Ha rossz volt a kapcsolat eddig is, akkor miért laksz még velük? Szobabérlés nem olyan vészes árban, ha dolgozol, akkor azt biztos ki tudod fizetni.
2018. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy mostanában ez a divat? Több ilyet olvastam itt. Kib!sszák a gyereket 22 évesen?
2018. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!