Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak már van gyereke!...

A páromnak már van gyereke! Így viselkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ritkán, de együtt vagyunk 1-2 napot a héten kettesben. Ő elvált, és van egy 3 éves kislánya. Amikor együtt vagyunk, hárman, úgy viselkedik, mintha levegő lennék. A gyerek többet van itt,mint amennyit mi kettesben lenni tudunk a munka miatt is. Hagyjam ott a páromat?

2018. júl. 6. 00:23
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindig a legutolsó leszek az életében. Nekem még van esélyem új életet kezdeni.Igaz,nagyon szeretem őt. 27/N
2018. júl. 6. 00:28
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
Amikor összejöttél vele, tudnod kellett, hogy mivel/kivel jár ez a kapcsolat. Egyébként én nem a párod, hanem a te viselkedésedben látom a problémát. Mi az, hogy “a gyerek”? Egyáltalán nem szereted ezt a szegény kislányt?
2018. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, és azt hittem, minden jó lesz! De azt gondolom, el van ásva a kapcsolatunk örökre. Szeretem,de valahogy bennem van,hogy nem az én gyermekem.
2018. júl. 6. 00:39
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Akkor kezdj új életet,szülj magadnak saját gyereket.
2018. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp szeretnék sajátot! De szeretem őt... tőle szerettem volna, és ez fáj, mert tudom,ha lenne saját gyermekünk, akkor is ez a gyermek lenne számára az etalon.
2018. júl. 6. 00:56
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
minden normális ember szereti a gyerekeket. Akinek meg van saját gyereke az akkora örömet él át,hogy fogalmad sincs róla kedves kérdező.
2018. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy neked is a kicsivel kéne akkor foglalkozni. Három éves... Könyörgöm... Semmi nem indul meg az irigységen kívül benned, ha meglátod? Inkább ne szülj.
2018. júl. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Talán ha te is aktívan foglalkoznál a picivel, nem "nézne levegőnek". Még jó, hogy mikor ott van a gyereke, negpróbál vele minél több időt tölteni, hiszen nem vele él. Hárman is lehet ám jól mulatni, csak te ebben nem vagy partner.
2018. júl. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam ilyet tanácsolni de a te esetedben lehet, hogy a legjobb megoldás tényleg az lenne ha új életet kezdenél.

Ha már most ennyire elhanyagoltnak érzed magad, az évek múlásával ez csak rosszabb lesz.

Más gyerekét nem kell szeretni, csak elég elfogadni. De ilyen körülmények közt ezt nagyon nehéz lesz.

Te is èrzed, hogy ebben a kapcsolatban soha nem leszel első helyen még akkor sem ha lesz közös gyereketek.

Egy életed van ezt ne feledd!

2018. júl. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben keresnék mást, olyasvalakit, akinek nincs gyereke. Sokaknál ez alapból kizáró ok, most már tudod, hogy nálad is az. Annak a férfinak is jobb, ha olyan nővel jön össze, akinek már van gyereke és érti a helyzetet.
2018. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!