Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 év felett nem megengedni,...

18 év felett nem megengedni, hogy valakinek pasija legyen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, itt a szokásos kamud!
2018. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

El kell költözni... ja, hogy az macerás?


Hát, bocs, aki eltűri 18-20-22 évesen, hogy a szülei terrorban tartsák, azt nem tudom sajnálni...

2018. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Olvasom a szülő-gyermek részt és a fejem fogom micsoda sheggfej szülők léteznek. Annak minek gyerek ,aki csak az életét teszi tönkre szerencsétlennek?
2018. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

14 évesen lett először barátom. Másfél hete (!!!!) jártunk, mikor először együtt aludtunk (nem nálunk.)

Én is megengedném a lányaimnak 13 évesen (igaz, odébb van még), de jobban örülnék, ha itt lennének nálunk, jobb, ha szem előtt van. Tiltani eszembe nem jutna.

2018. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
10%
Huh. Ez lesokkolt. Nekem 12 evesen volt a legelső barátom, nem vagyunk ilyen igenyteleg család sőt romak sem vagyunk... de anyajek ezt normalisan fogadtak
2018. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megbeszélni kell a dolgokat. Ha elköltözöl, nem oldasz meg semmit. Meg gondolj bele abba, hogy a pasi többet ér, mint a családod? Ha nem szereted őket, akkor költözz, de ha szereted, akkor próbálj meg beszélni velük. Az is lehet, hogy azért tiltanak tőle, mert féltenek, látják, hogy nem hozzád való.
2018. szept. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ev semmit nem mond

Aki otthon lakik es szuleibol el az gyerek

A kenyelem ara az hogy engedelmeskedsz.

KorToM koltoz dolgoz az egyetlen szabadsag

2018. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a szegény túlellenőrzött kislány mese... Tudom, tudom, ellenőrizték hogy bemenj az iskola kapuján, betegen is bezavartak, és agyon vagy terrorizálva... Miután minimum napi kétszer írtál ki ilyeneket, de már mindenki unta, változtattál a mesén? Tudod, a stílusod attól még felismerhető.
2018. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"Olvasom a szülő-gyermek részt és a fejem fogom micsoda sheggfej szülők léteznek" És mekkora unalmukban hazudozó gyerekek... Nem kell ám bevenni mindent ezen az oldalon, fele hazugság, meg erős torzítás.
2018. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!