Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék borotvát használni,...

Szeretnék borotvát használni, de anya nem fogja megengedni. Hogy győzzem meg? 14l

Figyelt kérdés
A szőrtelenítést nem ellenzi.Egy ideig gyantáztam de a sokadik alkalomnál ugyan úgy fájt,ezért váltottam szőrtelenítő krémre.Csak azzal az a baj,hogy büdös és néha két mosdás után is érződik.Ezért szeretnék váltani borotvára,de anya amikor elkezdtem szőrteleníteni azt mondta,hogy csak akkor lehet ha ő csinálja nekem mert,megvágom magam.El se próbálta magyarázni.Szóval szeretnék borotvát használni,de anyu segítsége nélkül.Hogy győzzem meg?14l
2016. aug. 20. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy 14 évesen akkor használasz borotvát, amikor akarsz. Gondolj bele, 4 év múlva felnőtt vagy, csak nem gondolja komolyan az anyukád, hogy olyan úgyetlen vagy, hogy nem tudsz kezelni egy borotvát... És amúgyis... Ha véletlenül elvágod magad, akkor mi történik? Semmi... 1 percig kicsit vérzik és kész... Hülyeség ennyire megvonni az önállóság lehetőségét egy olyan embertől aki pár év múlva felnőtt.
2016. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért az nem úgy működik egyes.Honnan a francból szerzek borotvát?Csak a legközelebbi településen van bolt.Feltünésmentesen meg nem jutok át,ha egész nap mamánál vagyok.(egyedül van kell a társoság neki,én meg nem tudok otthon mit csinálni)
2016. aug. 20. 09:23
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld rábeszélni a női borotvára, könnyebb vele vágni és olyan a kialakítása, hogy szerintem biztonságosabb is.
2016. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Vannak a márkásabb borotvák, én azt hozzáteszem a lábamhoz és jókedvemben fel-le huzigálom a bőrömön és szándékosan sem sikerült elvágni, mivel a pengéje másképp van kialakítva.


Sajna ez a márka csak itt Angliában kapható, így javasolni sem tudom.


Gyanta után használtál ápoló krémeket? Meg annak rendje és módja szerint használtad előtte/utána?

2016. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

A férfi borotva, főleg amikor még új a penge, van olyan éles, hogy egy gyakorlott használó is meg tudja vágni vele magát. Úgyhogy egyet értek az előttem szólóval: kezdj nőivel. Bár nem tudom, az meg vinni fogja-e a szőrt, ugyanis a legtöbbjük nagyon életlen. Egy próbát azért megér. Ha vékonyabb, ritkább a szőrzeted, akkor be fog válni a női borotva.

De nem értem, tizennégy éves vagy, ilyenkor már egy egészséges ember mindenféle kézi szerszámmal tud bánni (ha hagyják). Kést sem használhatsz, azt sem engedi anyukád? Zöldséget hámozni, kenyeret szelni sem tudsz?

2016. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
mondd hogy szőrösen mégse mehetsz ki az utcára mert kiröhögnek
2016. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Akkor eddig elég rossz szőrtelenitő krémet használhattál,mert nem mondhatnám h büdősek +érződik az illatuk!

Amúgy meg csak van 1 barátod aki tud venni,vagy rokonod..apád stb

2016. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy vélemény, nem válasz a kérdésre:

Én alapjából ha nincs nagyon szükségem rá, nem is használok borotvát, se szőrtelenítőkrémet. Attól csak erősebb lesz a szőrzet.

2016. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az,hogy csak ő csinálhatja neked a borotválást?

jesszus.. elmész veszel egy jobb fajta borotvát és borotvahabot. és leborotválod magadnak. nem egy agysebészet.

2016. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van borotvám. Ha gondolod írj segítek
2016. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!