Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum zaklat, hogy keressek...

Anyum zaklat, hogy keressek munkát, igaza van?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most érettségiztem le, két hete. Egyetemre készülök. Szerintem - valószínűleg - zavarja, hogy itthon vagyok és nem csinálok semmit. Meg azzal szokott jönni, hogy ne kérjek pénzt, ha megkereshetném magamnak is.

Max. hétvégente kérek egy ezrest, azt is felváltva, egyszer tőle, egyszer apától.

Egyébként el is mennék, csak egyrészt nem gondolom, hogy most olyan eget rengetően fontos lenne az, hogy dolgozzak, illetve nem is könnyű állást találnom július közepén.


2018. júl. 10. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
40%
irígy anyád van, részvétem.
2018. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne irigy az anyja, ha azt akarja, hogy a gyereke legalább 4-5 hetet dolgozzon egyetem előtt? :)


Nem hal bele, diákok százai melóznak nyaranta, 16 évesen IS.

2018. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lenne könnyű? Bemész diákmunkaszövetkezethez és mondod mi a szitu. Engem folyamatosan hivogatnak, hogy kellene ember. Diákigazlványod elvileg október végéig érvényes. Balatonon is (meg máshol is) folyamatos a munkaerő hiány.
2018. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
14%
Ezt már kérdezted.
2018. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

Számomra annyira nem fontos, hogy most dolgozzak. Szóval ha már dolgozok, nem akarok gyárba menni, ami az egyetlen munkalehetőség amit a diákmunkáltató most fel tudott kínálni.Illetve a diákmunkáltató leginkább alkalmi munkákat tud ajánlani. Ilyen pénztáros/eladó/árufeltöltő munkát mondjuk vállalnék, de azt nem találok. Balatonon is próbálkoztam már. Szerintem, saját tapasztalat alapján oda is kell némi protekció.

Dolgoztam már nem egyszer, suli közben is egyébként.

2018. júl. 10. 12:13
 6/76 A kérdező kommentje:
biztos kérdeztem xd
2018. júl. 10. 12:14
 7/76 anonim ***** válasza:
90%
minek dolgozzon ha nem szorul rá? én is dolgoztam 15 éves koromtól minden nyáron, de én azért mert kellett a pénz. ha nem kellett volna, nem mentem volna el dolgozni az szent. inkább éljen, bulizzon!
2018. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy mar diak. Nekunk legalabbis elvettek a diakigazolvanyt. Ergo csak rendes munkara tudnal menni, nos masfel honapra meg nem igazan fognak felvenni normalisabb helyekre, felteve ha direkt ilyet keresnek.
2018. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
39%
Igen, kérdezted... akkol oldalakon keresztül rinyáltál, hogy nem akarsz gyárba menni, mert alja-meló... :D
2018. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

Ki nem rinyál a gyári munka miatt, általában fizikailag megterhelő és rosszul keresel.


Amúgy gondoltam, hogy fifty fifty lesz, csak mikor kiírtam felidegesített, hogy már megint felhozza.

Mindegy, meg tudom érteni őt is, és valóban egy irigy személyiség.

2018. júl. 10. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!