Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! 18 éves gyereketeket...

Szülők! 18 éves gyereketeket elengednétek Amerikába 1-2 hétre teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ebben az évben leszek 12.-es, és szüleim már most faggatnak, hogy mit szeretnék ballagásra. Lehet elég basic vagyok, de USA a nagy álmom, és azt szeretném kérni.

Néztem a repülőjegyeket New Yorkba...

Repjegy 3 emberre átlagárban számolva olyan 700-800.000 körül lenne oda-vissza. Majd a szállás sem egy olcsó mulatság, főleg NYC-ben, szóval arra gondoltam, hogy egyedül mennék, mert egy ballagás miatt nem akarok +1.000.000 Forintos nyaralást szervezni, szüleim amúgysem azok a városnéző típusok, minden nyáron tengerhez megyünk. Feláldoznék egy tengerparti nyaralást is, hogy elmenjek Amerikába.

Angolból pár hónapja tettem le a C1-es nyelvvizsgát, úgyhogy ha baj lenne, tudnék kérdezni embereket és meg is érteném őket.

Én is beszállnék a költségekbe, a repjegyemet pl ki tudnám fizetni a saját pénzemből.

Szóval, ti belemennétek ebben a helyzetben? Indokoljátok meg légyszi, hogy miért igen, miért nem.


2018. júl. 14. 22:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy valószínűleg nem. Legyen ott egy ismerős,akihez megy (nem utolsó sorban a szállásköltség is megtakarításra kerül 😊) vagy többen barátok menjenek ki és akkor pláne egy hostel én is lakhatnak stb
2018. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!