Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem, anya. Egyre keveseb...

Úgy érzem, anya. Egyre kevesebbet foglalkozik velem. Csak szerintem? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyának van egy barátja (legyen abc), régóta. (a szüleim nincsenek együtt) És úgy érzem, idegesítem azzal, hogy vele akarok lenni. (ki akarom használni, amíg lehet) Tegnap is ott volt a barátjával a kanapén, aztán abc elment fürdeni, én oda akartam menni anyához, odamentem, erre rögtön otthagyott. Meg ha egymás után többször teszek fel kérdéseket, feldühödik. Akarok valamit játszani vele, mindig jön a kifogás, hogy dolgom van. Bezzeg ha abc akar valamit, rögtön ugrik... Ha abc csinál valamit, ami anyának nem tetszik, azért nem haragszik meg, bezzeg amikor én, akkor anya összeveszik velem, utána meg jópofizik.... Elegem van ebből... Mindig csak abc... Anya is csak akkor cseszeget azzal, hogy egyek, amikor abc nincs...

2018. júl. 14. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad nagyon meg akarja fogni ezt a pasast , hány eves vagy ?
2018. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a nők többsége abc meg fhd függő a gyerek meg legyen szobanövény nekik a abcdfhjk fontos,sőt többséguk oda vissza végig megy a teljes abc-n sajnos.
2018. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Sosem fogom megerteni azt, amikor anyukanak fontosabb egy szal kolbasz, mint a sajat gyereke/i.

Probald higgadtan megbeszelni a helyzetet anyukaddal, h mi bant.

2018. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Te hány évesen akarod anyád kihasználni? Ő hány éves? Meddig volt egyedül? Mindig ilyen matrica vagy? Pláne, ha a barát is ott van?
2018. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mellékes a kérdés, hány éves vagy?
2018. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ilyenek voltak, pedig nem váltak el. Nem lehet, hogy féltékeny vagy egy kicsit?
2018. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6 de, de akkor féltékenység ide vagy oda, én így érzem. Mert amúgy nagyon szeretjük egymást.
2018. júl. 15. 09:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 11 vagyok
2018. júl. 15. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban normális, ha szeretne az anyjával lenni. Beszélj anyuddal, kérdező, hogy ez zavar. Lehet, hogy nem tud róla.
2018. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!