Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak se fogja fel az anyja,...

Másnak se fogja fel az anyja, hogy 18 felett nem az ő teste, nem az ő élete, nem az ő döntései, hanem az enyémek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy nem lehet nekib odaadni, mert ez már a pokol.


Most az a probléma, hogy felszedtem a nyáron, 10 kilót, főleg a combomra, ami összeér és narancsbőrös. NEM ENGED MOZOGNI ÉS TÖM! HA MÁR SZÉTPUKKAD A GYOMROD, DOBÁLJA A KAJÁT ÉS HOGY MICSODA SZEMETEKT NEVELT, TÖBBET NEM FŐZ!


A többiről nem is beszélve, elegem van ebből a diktatúrából. Sehova nem mehetek.


Itt találtam egy hozzászólást, ami tökéletesen leírja miről szólt az elmúlt "életem.


Tanár és a nap 24 órájában itthon van.


Nem szétvarratni akarom magam, de 18 év felett a saját testedbe minimális beleszólásod lehetne.


2018. júl. 16. 14:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha 18 felett vagy, akkor egyszeru: összecsomagolsz és elköltözöl. Ninc s kérdés
2018. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Még 1 évig gimnáziumba járok...


Kivitelezhetetlen lenne addig, meg nyilván szeretnék érettségit is.

2018. júl. 16. 16:00
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Nézzétek meg az ovodásokat iskolásokat 90 %'ka kis disznó ahogy a magyarok 90 % is étkezési zavaros kövérség és frusztrálja az egészséges ember.. Eszik mer szomorú stb zabál zabál zabál,tévé elott munkahelyen buszon egész nap zabál v iszik és hangulat javítókat töm mellé,mert az egyetlen örömforrás egyedul a zabálás a pia és hangukatjavito a depire... Mit várunk persze h tömik a kisgyerkeket is.
2018. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos igen, neked kell pszichológushoz menni, mert segítség kell, hogy ez helyre kerüljön benned. Ha ilyenek a szüleid, változni már nem fognak. Az egyetlen megoldás, hogy amint lehet, elköltözöl.
2018. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Na hagyjuk már.. nyilván lefog, és megtöm, aztán meg láncra ver hogy ne mehess el kocogni.


"Nem szétvarratni akarom magam, de 18 év felett a saját testedbe minimális beleszólásod lehetne." Mi is a valódi problémád?

2018. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szóbeli terrorról hallottál már??!!


Arról mem beszélve, higy nálunk az érvényesül, hogy amíg az én házamban laksz, kuss a neved.


Állandóan veszekedés van, hogy nem bírok annyit enni, mint amit elém mer.


Apám 100 kilós a 170 centijéhez, annyit etene velem is.

2018. júl. 16. 18:41
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megtöm, mint egy libát. Egyszerűen mondd neki, hogy mostantól te akarsz szedni magadnak, és majd a maradékot tegye el későbbre. Lehet, veszekedés lesz belőle egyszer, kétszer, de ha kitartasz előbb utóbb feladja. Ha futni akarsz menni, egyszerűen nem tud visszatartani 18 évesen. Ne az anyádra kend már rá a saját kényelmességedet....
2018. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, sőt megéltem. És merem állítani: azzal a szánalmas hisztivel, amit itt levágtál, semmit sem fogsz elérni. Veszekszik? Kiabál? Tegye. Szard le. És csináld úgy a dolgokat ahogy akarod. Amúgy bűzlik a sztorid, mindjárt elhiszem hogy megtiltják a mozgást...
2018. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el...
2018. júl. 16. 18:52
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem is... nyilván rohadtul unatkozol igy nyáron. Igazából mi a problémád? Nem engednem a pasidhoz, vagy mi a fene van?
2018. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!