Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha ilyen lenne a...

Zavarna, ha ilyen lenne a legjobb barátnője a lányodnak?

Figyelt kérdés
25 éves, két gyerekes és elvált. Zavarna, próbálnád lebeszélni a lányodat, hogy jóban legyen vele?
2018. júl. 17. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó és mennyi idős az én lányom?
2018. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozott egy rossz döntést, akkor már rögtön nem kell embernek tekinteni? Milyen rossz hatással lehetne a lányra, majd rábeszéli a rossz pasikra vagy mi? :D
2018. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 éves a gyerekem, akkor furcsa lenne, hogy egy felnőtt anyuka a legjobb barátnője, de ha a lányom is huszonéves, akkor mi közöm is van hozzá, hogy kivel barátkozik? Amúgy aki elvált és gyerekes, az nem ember? Mi a valódi probléma? N34
2018. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján mit lehetne irni??

25 éves, két gyerekkel és elvált. Ez miatt rossz ember lenne? Nem értem...

2018. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A szüleim szerint igen...

21 éves vagyok, másfél éve lettünk nagyon jóban (az ő mostani vőlegénye jóban van az én párommal). De a szüleimtől folyton ezt hallgatom, hogy mégis mi lesz így vele később, ha már most ez van a háta mögött.

2018. júl. 17. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá. Sem ahhoz, hogy te kivel barátkozol, sem ahhoz, hogy azzal a nővel mi lesz a jövőben. Minél előbb kimondod ezt nekik, annál előbb lesz nyugi az életedben. Lassan mondd, hogy megértsék: Semmi ... közötök ... hozzá!
2018. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen nem tartozott a szüleimre kik a barátaim.
2018. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább érdeklődnék felőle a lányomtól, esetleg személyesen is megismerném. Maximum mint ember, a jelleme, természete, ha zavar, akkor zavarna a barátság, önmagában az a tény, hogy két gyerekes elvált fiatal nő, nem. Egyáltalán nem biztos, hogy ettől rossz ember. lehet pl. hogy fiatalon szerelmes lett a gyerekei apjába, összeházasodtak, majd apuka idővel lelépett, és akkor a nőn semmi elítélnivaló nincs. Az is lehet, hogy egy becsúszott gyerek miatt lett a házasság, de attól, hogy egyszer fiatalon felelőtlen volt, még nem biztos, hogy rossz ember. Plusz lehet, hogy pont az ő példája megmutatná a lányomnak, hogy milyen buktatókat érdemes kikerülnie.
2018. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örüljenek, hogy nem te lettél olyan. :D
2018. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a szülőknek, hogy rohadtul nincsen hozzá közük és leszállhtnak rólam :D
2018. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!