Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy ne kelljen találkoznom az ismerősömmel?

Figyelt kérdés
A szüleim barájának a gyerekéről van szó. Most hogy nyári szünet van egész nap csak otthon unatkozik és az apja írt az én anyámnak, hogy nem tudnék-e vele lenni. De nem akarok találkozni vele mert egy elég bunkó alak. Hogy tudnám rávenni anyámat hogy ne kellen találkoznom vele? 16/F
2018. júl. 18. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

anyu azok a ti barátaitok. A fia nekem nem a barátom mert bunkó.


minek variálni,itt az egyenes beszéd a legcélra vezetőbb

2018. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# Elmondtam neki egyenesen hogy nem akarok vele lenni de nem igazán érdekelte :/
2018. júl. 18. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő is korodbeli, akkor elég gáz, ha unatkozik és nem tudja elfoglalni magát. Ha tudod az ő apja e.mail címét, legegyszerűbb, ha személyesen írsz, nem szülőn keresztül, mert lehet, hogy anyukád csak körülményeskedne, hogy meg ne bántsa őket. Legyél udvarias, pl. "Anyu említette, hogy Xy és én találkozhatnánk néha szünetben, de az a helyzet, hogy én úgy érzem, nem tudnánk együtt tartalmasan eltölteni az időt, jelenleg nagyon jól el tudom magam foglalni, így időm sincs. Remélem, Xy is hamarosan talál magának őt érdeklő tartalmas elfoglaltságot. Üdvözlettel..."
2018. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
94%
Mondd meg anyádnak, hogy az a csávó nem szimpi neked, szerinted bunkó. Határozott legyél! Meg kell mondani, hogy nem. Ne erőltessen rád olyat amit nem akarsz.
2018. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Ja szerintem is gáz hogy nem tudja lefoglalni magát....Az e-mailes dolog jó ötlet lenne csak nem tudom az e-mail címét. Abba se vagyok biztos hogy van e-mail fiókja.
2018. júl. 18. 21:49
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem is ez lesz csak reméltem hogy lesz más megoldás.
2018. júl. 18. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Köss kompromisszumot. Egyszer összefutsz vele, ha tényleg bunkó vagy nem jössz ki vele jól, mondhatod, hogy megpróbáltad, nem lesztek haverok. És nem mész.

Találkozónál meg ha gyökér, fogod magad és eljössz.

2018. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
de a 7-est csak az utso esetben
2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Anyád nagyon gáz, nem vagytok kisgyerekek, hogy azzal barátkozz, akivel ő akar összehozni. Ja, a pali is gáz, hogy így akar barátokat szerezni a fiának. Talán nem véletlen, hogy a srácnak nincsenek barátai.
2018. júl. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kívülálló rólam is azt hihette, hogy "unatkozok" nyáron.


Marhára unatkoztam, valóban. Tanultam, olvastam, novellákat írtam, énekeltem, főztem-sütöttem... de nálam is az volt, "miért ücsörögsz benn?" :D


Én spec nagyon élveztem az ilyen nyarakat és máig is imádok magamban molyolni.

2018. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!