Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, érdemes találkozn...

Szerintetek, érdemes találkoznom vele?

Figyelt kérdés

Pár éve kerestem az apámat. Végre megtaláltam. Van 2 fél testvérem. Fel vettem a kapcsolatot a nagynénémmel. Azt hittem hogy nem fogja érdekelni, nem fogja elhinni és hogy majd válaszolni sem fog. Azért neki irtam, mert nem akartam port kavarni , a gyerekek miatt, plusz ugy tudtam hogy felesége is van. Mindossze egy képet szerettem volna az apámrol.

Nagyon meglepodtem , mert a nagynéném nagyon kedves , es pozitiv volt velem kapcsoltban. Azt mondta nem is sejtették hogy léteztem , szeretne megismerni. Sokkolt a dolog , mert nem hittem el hogy léteznek még ilyen kedves emberek.

Szinte már arra gondoltam hogy , talán elmondom az apámnak is hogy szeretném megismerni , mire kozolte hogy 10 eve meghalt. Sokkot kaptam. Nagyon nehéz ezt most feldolgoznom. Főleg hogy nem igazán tudom senkinek sem kionteni a szivem.



Én ugy gondolom érdemes lenne találkoznom a testvérével, de félek hogy csak rosszabb lesz. Szerintetek ?



#család #apa #eltűnt rokon
2018. febr. 14. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne rosszabb? Kb ilyesmi volt nálunk is a szitu, csak épp ott édesapám rokona vette fel velünk a kapcsolatot... vagyis tesómmal, mert én elég kicsi voltam,mikor elhagyott minket és rohadtul mérges, hogy nem keresett...

Tesóm elkezdett találkozgatni vele, végül beadtam a derekam. Nem bánom, mert utána pár évvel meghalt, így nem dühhel és keserűséggel a szívemben élek tovább. Vannak féltestvéreim, velük semmilyen kapcsolatot nem tartunk, de nem is akarok.

Nem sok embernek beszéltem erről, vagy arról,hogy kezdünk jóban lenni. Mikor meghalt,az egyik barátom annyit mondott, hogy miért vagyok szomorú, nem is tartottam vele kapcsolatot. Ledöbbentem. Az apám volt, akkor is, ha nem volt tökéletesít ember.

Találkozz a családoddal!

2018. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg.
2018. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nállatok annyiban más a sztori hogy titeket elhagyott. Én viszont sose ismertem.

Ez szép volt hogy igy is adtál esélyt neki a későbbiekben! :)


A gyerekeivel én sem tartanám a kapcsolatot.

Engem is annyira lesokkolt hogy ott volt a kis remény hogy megismerjem, de már sose lehet.

Nem tudom meg milyen ember, nem láthatom.

2018. febr. 14. 23:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyerekei nem is tudják egyenlőre, nem is szeretném hogy megtudják. Maradjon meg nekik az emlékezetükben úgy ahogy volt.
2018. febr. 14. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő nyitott rá, akkor simán. Itt már nem kell tartani hozzátartozók anyagi féltékenykedésétől sem.
2018. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Attól abszolut nem :)
2018. febr. 14. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalàbb egyszer en mindenkèpp talàlkoznèk vele. Àltala utòlag van esèlyed kicsit megismerni apukadat. Mutathat ròla fotòkat, mesèlhet törteneteket stb. Vègtère is a rokonod a nő, es ha mèg kedeves, ès nyitott is, en tuti talalkoznèk. Ugyan mit veszìthetsz?
2018. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szivesen fogadnak, akkor mindenképpen.
2018. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
"Egyébként a gyerekei nem is tudják egyenlőre, nem is szeretném hogy megtudják." Értem hogy kímélni akarod a gyerekeket, de gondolj bele: lehet hogy piszok sz*rul esik majd nekik egyszer hogy van egy testvérük, aki nem is kiváncsi rájuk.
2018. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ő is szeretné, akkor egyszer szívesen találkoznék vele. Biztosan sokat tudna mesélni az apukádról, és így egy kicsit megismerhetnéd, ha már találkozni nem tudtál vele.

Ez nem jelenti azt, hogy akkor tartani kell a kapcsolatot és össze kell járni. Én biztosan kíváncsi lennék annyira, hogy egy találkozást megejtenék.

2018. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!