Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Azt...

Most mit csináljak? Azt mondta nem akar velem addig beszélni, ameddig el nem intéztek egy dolgot, amit már egy ideje kellett volna, de holnap van a szülinapja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összevesztem az anyukámmal azért mert nem intéztem el időben, hogy legyen TB-m. 18 éves vagyok esti iskolába járok a pánikbetegségem miatt és ugye így már nem jár. Most szerdán mentünk volna, de beteg lettem apukámnál, nem tudtam menni. Azt mondta addig szóba se áll velem amíg el nem intézem. Holnap lesz a szülinapja nem tudom mit tegyek. Már hetek óta terveztem, hogy azt az ebédet fogom neki elkészíteni, amit régen a dédim csinált neki, mert említette, hogy nagyon hiányzik neki. Most mit csináljak? Anyám nagyon makacs... fel se hívjam? (apukámnál vagyok) De ha meg nem hívom fel, később 100%, hogy a fejemhez fogja vágni. Tavaly elfelejtettem a névnapját 1 évig hallgattam.
2018. júl. 26. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp hívd fel, és én megcsinálnám az ebédet is neki. Szerintem biztosan kibékültök. Ja és intézed el a TB-t..
2018. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Itt a tb a legkisebb probléma,több baj van a kapcsolatotokkal sajnos..
2018. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondold forditott esetbe te mondanal ilyet anyukadnak azert elvarnad es szeretned ha hivna es meglepne ‘kiengesztelne’ ezzel..

Mindenkepp csinald meg es hivd is fel: de szerintem meglepibol csinald!

2018. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Tenyleg nagyobb bajok vannak. Pl hogy anyad egy ovodas szintjen viselkedik. Minek sertodik meg ezen? Kell a TB de ezert nem all szova veled?! Hat rohej! Jezusom!

Az unnepeket tartsd be, de az ilyen zsarolos manipulalos (sertodes a semmire, bolhabol elefant stb) annak ne engedjel. Jatsza a sertodottet ha jol erzi magat ettol, de ha te igy erzed nem csinaltal semmit ugymond, az reakcioja tulzo az esemenyhez kepest akkor nehogy elkezd kienegsztelni, mert allandoan ezt (fogja) jatszani mert celt er...

Legyel kedves de csinalj ugy mintha nem lenne baja. Ne hozd fel, ne kezdj pipiskedni semmi mert azzal azt mondanad hogy neki van igaza pedig ez egy szanalmas gyerekes szint! Raadasul a semmire jatsza az eszet!

Pontositok! Ha meg akarod vele targyalni hogy ez mi meg hogy beszeld meg, csak a zsarolasnak (sertodes) ne engedj. Azt a reszet ignorald.ha a megbeszeles ellenere is tovabb csinalja hat az az o baja, de a kegyeit ne kezd keresni a sertodes miatt, mert nincs miert!

Anyam is ilyen. En sose vettem az ilyenekrol tudomast, es mivel latta nalam nem hat igy mar nem is csinalja.

2018. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Anyukád passzív agresszív ember... sajnos ezzel a típussal nem tudsz mit kezdeni, ha van sapka az a baj ha nincs, az.


Amúgy anyád normális, hogy betegen akar tb-t intéztetni? :D Komolyan, az ilyen emberektől mentsen meg az ég.

2018. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy passzív agresszív, csak a kérdező egy nagy muja majom, aki full önállótlan. Igen, köszöntsd fel anyád és intézd el a tb-d, mivel SZÜKSÉGED VAN RÁ! De a lustaság könnyebb ugye.
2018. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, "ha elfeljtek valamit, egy évig hallgatom", "ő megmondta", "inkább megésrtődik"... egy fenét nem passzív-agresszív!


Mostohaanyám ugyanezeket a mondatokat és celekvéseket csinálta mindig, ha bármi nem úgy volt, ahogy ő akarta, már megsértődött, hetekig levegőnek nzte a másikat...

2018. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy muja majmokat általában a kedmes mama teszi ilyenné lehet lepontozni..
2018. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!