Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogad el a családom?

Miért nem fogad el a családom?

Figyelt kérdés
Most 22éves vagyok és sosem fogadott el a családom.. állandóan a kinézetemet piszkálják, hogy hogy nézek ki.. gyermekkoromon óta csak a bántást kapom tőlük.. ezenkívül amúgy nagyon rendesek mindig megadtak nekem mindent de ez engem sosem kárpótolt.. lelkileg mindig fájdalmat okoztak ha meglátogatom őket akkor is eszembejuttatják hogy nem hiába költöztem el amintw lehetett.. hiszen amikor oda megyek akkoris jönnek a piszkálódások.. egyszerűen semmi sem jó nekik amit csinálok.. de a külsőm az örök téma.. egyszer az egyik nagyszülőm azt mondta nekem szégyenli h ilyen ronda unokája van.. a szüleim pedig mindig azzal jönnek h én mindent megkaptam és nem panaszkodhatok.. ez igaz is.. de ők is sok lelki fájdalmat okoztak.. és ezt egyszerűen észre sem vették.. sokszor hallottam gyerekként h rólam beszéltek és azt hitték nem hallom.. akkoris elhordtak mindenféle rondaságnak..
2018. júl. 29. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A külsőd miatt?Ez komoly?Inkább én szégyelném el magam ha szülő lennék és egyszer is ilyennel piszkálnám a gyerekem.Amúgy annyira ronda nem lehetsz.És nagyit se láttam még ilyet.A helyedben hálát adnék,hogy végre elköltöztem és vissza se megyek nagyon ha nem valami fontos ünnep van.
2018. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én magamat nem tartom rondának bár fiatalabb koromban ez nem így volt.. sikerült elfogadnom magam és szeretem magam így ahogy vagyok.. ezt meg is mondtam nekik.. de a szüleim azt mondják h nem fognak többet adni nekem semmit.. nem is fognak a nevemre íratni semmit mert így nézek ki.. azt mondták akkor majd örökölhetek ha megváltozok és úgy fogok kinézni ahogy ők szeretnék.. mert ilyen disznóra nem fognak íratni semmit.. én meg megmondtam h nekem tőlük nem is kell semmi..erre csak néztek..
2018. júl. 29. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó bunkó szüleid vannak, csakis ugy nézel ki,ahogyan õk, hiszen a vérükbõl vagy.Nem lehet pontosan az a bajuk,hogy magabiztosságot sugárzol magadból és ezt nem birják elviselni??
2018. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nagyon másképp nézek ki mint ők, egyáltalán nem hasonlítok senkire, a családomban mindenki vékony, egyedül én vagyok kövér születésem óta ilyen vagyok, és ezt sosem tudták elfogani..
2018. júl. 29. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy hogyan létezhetnek ilyen emberek. Undorító, az aljadék aljai. Én be nem tenném oda a lábam, de ez a te életed. Csak vigyázz arra, hogy amikor vén trottyok lesznek, akkor emlékezz a lelki bántalmazásokkra, mert ezek képesek lesznek lelkileg zsarolni, mint például "pedig mindent megadtunk neked, ennyire hálátlan vagy? Segíts nekünk". Ha megtörténne, akkor nem tudom, hogy mi lenne a helyes lépés. Csak leírtam, hogy erre is rákészülhess.


Az, hogy miért nem fogadnak el nem tudom, de van sejtelmem. Nem ilyen gyerekre vágytak, legalábbis kinézetre. De ez akkora baromság. Ha van egy gyerekem, akkor elfogadom és szeretem akkor is, ha ne adja Isten egész életében tolószékben éli le az életét. Ő az én vérem, miért kellene terrorban tartanom? Magasról köpd le a szüleid, nem érdemelnek meg téged. Jön majd az életedben egy ember, akkor tízszer jobban fog szeretni.

2018. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na az lehet igazad van.. biztos nem ilyenre vágytak mint én.. és ez nekem nagyon rosszul esik.. van egy húgom.. de úgy éreztem őt mindig jobban szerették.. bár néha neki is beszólogatnak.. de úgy vettem észre benne még reménykednek h talán ő majd olyan lesz amilyenre vágytak..
2018. júl. 29. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a bajuk veled, hogy kövér vagy? Jesszus... oké, hogy nehezen fogadják el, de azért emiatt nem kéne így bánniuk veled. Jobb, ha elengeded őket inkább... ne erőlködj, ha ki kell harcolni a szeretetet, akkor az már nem is valódi. Majd lesz saját családod, akik magadért fognak szeretni.
2018. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz ahogy mondod :)
2018. júl. 29. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen szülő az ilyen! A külsoő alapján ítélkezni. Igazad van, én sem fogadnék el semmit tőlük és örülnék, hogy kirepültem a családi fészekből. Hozzászólásaid alapján Te egy jó ember lehetsz. Fel a fejjel! Találsz magadnak egy párt, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Ha lesz Családod, mar csak Nekik élhetsz! Szívből kívánok sok boldogságot. Megérdemled, tényleg!
2018. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!