Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem fogad el,...

A családom nem fogad el, hogyan erősödjek meg?

Figyelt kérdés
Nem volt jó gyerekkorom.Szegények voltunk nem kívánt gyerek voltam sokszor rajtam vezették le a feszültséget.Bár hangsúlyozom csak érzelmi bántalmazásokon estem át.Felnőttem 22éves vagyok már régóta elmentem innen jó messzire nyilvánvaló hogy nem szeretnek a szüleim apukàm már kiskoromban lelèpett anya meg az adóssághalmazaiba ringatja magát.Amikor hazajövök rosszul érzem magam egyrészt koszos a lakás és kényelmetlenül érzem magam a szobán már fel van forgatva.Másrészt azt érzem mèg ők néznek le és tüske van bennük nem néznek ki belőlem többet mint magukból,pedig már most tanultabb vagyok(monjuk ez nem volt kihívás).Nem tudok magamban megbírkózni ezzel,hogy a családom egy 0.Mellőzöttnek érzem magam elismerésre és szeretetre vágyom.Nem tudom megmagyarázni miért zavar,hiszen rosszul bántak velem.
2017. nov. 9. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kérdezem, minek járkálsz oda? Én hanyagolnám őket a helyedben.


Keress magadnak egy hobbit, és járj el foglalkozásokra. Ez lehet akár modellezés, akár mondjuk judo edzés, vagy bármi más, ami mindig is érdekelt csak nem volt lehetőséged még kipróbálni. Jót fog tenni az önbizalmadnak, ráadásul új embereket fogsz megismerni.


Szabadidődben pedig ajánlom, hogy olvasd el a Mérgező szülők című könyvet, sokat fogsz belőle tanulni.

2017. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, lesz majd olyan, aki büszke rád, aki elismer. Csak el kell fogadni, hogy ez nem anyukád és apukád lesz. Ők már nem fognak megváltozni, akármit is csinálsz.

Ne is akarj nekik bizonyítani semmit sem. Éld az életed, te magad legyél elégedett önmagaddal.

Nemcsak a szülőtől kaphat valaki elismerést.

Munkatársak, barátok, párom felől érzem az elismerést és sok helyzet is volt már, amikor kifejezetten büszkék voltak rám.

2017. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elore kell nezned,a multat nem szabad feledni, de ne engedd hogy befolyasolja a jelenedet, jovodet.A szulo minden korulmenyek kozott is szulo marad, senki elott ne legyen rosz szavad roluk.
2017. nov. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj oda, ha így bánnak veled. Éld az életed, találj magadnak hobbit, amit szívesen csinálsz. Támaszkodj a barátaidra, szórakozz sokat! Előbb- utóbb úgyis lesz Családod, aki elismer, elfogad és nem néz le téged. Sok boldogságot kívánok.
2018. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!