Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van 300. 000 ezer forintom és...

Van 300. 000 ezer forintom és egy alkoholista apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nézzétek el nekem, az idegösszeomlás szélén állok. :)

Tehát... Felnőtt lány (nő?) vagyok, egy alkoholista apával lettem "megáldva", akiből most lett elegem, szeretnék minél előbb eltűnni ebből a házból, de abszolút kilátástalannak látom a helyzetemet! Jelenleg diákmunkázom, ahol alig keresek 70-80 ezret havonta, nyár végére 450 ezret tudnék csak összeszedni. Muszáj elmennem innen, mert az idegösszeomlás szélén állok! És szeptemberben egyetemet is kezdek. Teljesen kétségbe vagyok esve, fogalmam sincs mit tegyek. Azt tudom, hogy itt nem bírom tovább.


2018. júl. 31. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérjél kollégiumi helyet. Ha az nem jön össze, albérlet több egytemistával együtt.
2018. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Kollégiumba nem tudsz menni szeptemberben?

Esetleg több egyetemista társaddal közös albérletet keresni?

Egyetem mellett is tudsz munkát vállalni.

Ha ez nem megy, akkor menj el dolgozni,végezd levelezőn az egyetemet.

2018. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Kollégium vagy szobabérlés több fős albérletben. Nekem az utóbbi volt, mert nem kaptam koleszt, persze nem a világ legkényelmesebb dolga idegenekket összebútorozni és hétvégenként/esténként/szabadnapokon dolgozni, de még így is fényévekkel jobb, mint alkesz szülővel élni.
2018. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Gyűjtsd össze a pénzt, és lépj le:

- Egyetemi kolesz,

- A juttatásokhoz nem értek, mert én sosem kaptam lófszt se, de hátha vannak ilyen szociális támogatások, valahol nézz utána

- Diákhitel,

- Munka, amivel többet keresel,

- Ösztöndíj.

- Vagy áruld a tested gazdag paliknak, webcam "modell" meló, ilyesmi

De lépj le, mielőtt teljesen kikészülsz.

2018. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Bírj ki még pár hetet, aztán mész egyetemre. Ott vagy kapsz kollégiumot, vagy albérletet keresel. Az egyetemen (inkább későbbi időkben) tudsz bedolgozni valamelyik tanszéken (én először - külföldön - demonstrátor, aztán kisegítő tudományos munkaerőként dolgoztam). Nem írtál anyádról... Ne látogass gyakran haza, talán kibírod, ha ilyenkor apáddal (is) találkozol. Megakad a szeme rajtad egy fiúnak...
2018. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Csak tudnám, hol isznak ezek a részeg apák, mert nálunk minden kocsma tönkrement. Rossz helyen lakok?
2018. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Az tuti, én még nem láttam kocsmát tönkremenni. Pedig ahol eddig laktam, ott 2 méterenként volt egy.
2018. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
+ KÉRDEZŐ: gondolom ezt mondanom sem kell, hogy a pénzedet olyan helyen tárold, ahol apuci nem fér hozzá!
2018. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Keress egy tehetős pasit, aki úgymond kisegít, szponzorál, támogat addig, amíg elvégzed az egyetemet, és ha utána jól keresel, vagy visszafizeted neki, vagy nem, ahogy gondolod.
2018. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Remélem ez a pénz mind a bankkártyádon van. Ha esetleg van telefontokod, akkor a kártyádat tedd be tokba, a telefon alá. Egyébként nagy gratula, hogy ennyi pénzt össze tudtál melózni egyetem előtt! Én is most kezdek, és közel sincs ennyim. :D
2018. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!