Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti anyukátok tud titkot...

Ti anyukátok tud titkot tartani, ha megkéritek râ, mondjuk valami női dolog?

Figyelt kérdés

Mâr felnőtt vagyok, de otthon lakom.

Gyógyszert iratt fel, de kértem ne mondja meg apámnak, meg azt se hogy orvosnál voltam.


Mindent kipletykált, de nem az első, amikor tudja milyen...


2018. júl. 31. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ez az első alkalom, akkor már tudnod kéne, hogy nem bízhatsz meg benne. Ugyanakkor felnőtt nőként nevetséges, hogy apád elől titkolni kell, hogy orvosnál voltál és gyógyszert írattál fel. Miért nem lehet elmondani? Vagy ha ennyire nem kell, hogy tudjon róla, akkor anyukádat miért avattad be?
2018. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Mi az, hogy "nöi dolog"???? Ha ennyire prüd vagy, akkor igencsak bajok vannak veled.

Másrészt ha tudod, hogy anyád mindent elmond, akkor miért nomdasz neki bármit is????

2018. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én megkértem anyukámat, h ne mondja el senkinek, h kisbabám lesz. Még a testvéreimnek sem mondta el.
2018. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert apám szerint egy k. rva vagyok, meg "akkor ezentúl mehetsz a kamionsorra". Meg tönkreteszem az egészségem.


Pont ezért... Nem én vagyok prűd, ő

2018. júl. 31. 20:41
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Megtartani megtartja de később felhánytorgatja amikor csak teheti. 20+ éve nem mondtam el neki semmi fontosat.
2018. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém igen, a tied egyertelmű, hogy nem es ahogy írod, ezt tudtad is, hiszen nem az első eset volt. Így aztan ndm ertem, hogy mire számítottál.
2018. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem van hogy megtartja de ha olyan kedve van akkor meg a tesoim noinek is elmondja meg az utolso utani embernek... ;D

A te problemad lehet nem kezelnek felnottnek??

2018. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám még a szomszédnak is kipletykál, aztán meglepődik, meg persze megsértődik, ha talál mondjuk fogamzásgátló tablettát a szobámban (saját pénzből vettem természetesen)
2018. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőtt vagyok, és még otthon lakok. A gyógyszereimet és a "női dolgaimat" magam intézem. Nem azért, mert anyukám pletykás vagy prűd lenne, hanem mert ez az én dolgom. Ha te tudod, hogy nem tud titkot tartani, ne bízd rá az ilyen ügyeidet.
2018. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!