Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Lesz egy csapatos énekverseny a hétvégén amire megyünk. Úgy volt h három külön kocsi menjen h eltudjuk osztani az utazási pénzt. Mindenki kitalálta h külön jön. Anyámnak elmondtam ezt elkezdett ordibálni hogy az anyja úristenit az összes kis k@rvának. Egy kicsit elmosolyodtam h miért idegesíti fel magát ezen erre rám ordít "NE MOSOLYOGJÁL TE IS AZ VAGY!". Sajnos nem az első ilyen eset mikor a semmiből le k@rváz f*sszopóz és sorolhatnám. Normális dolog ez?
2018. júl. 27. 14:06
 1/10 grandesacra válasza:
78%
Nem hiszem ,hogy az anyák le szokták volna k*vazni a saját lányukat. Szerintem szólj neki hogy téged ez bánt. Lehet egyszer rájön ó is hogy szar érzés. Ha meg nem jönne rá hát mond neki te is hogy egy lotyó úgy fix ,hogy negérti...
2018. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ez még nevelő anyától sem lenne normális hozzáállás, nemhogy egy édesanyától. Valószínűleg sok minden frusztrálja az életben, és úgy tűnik, a csalódottságát rajtad vezeti le. ha védeni, és óvni akar, rendben van, DE ne ilyen stílusban tegye.

Azt hiszem a felnőttek gyakran elfelejtik, hogy a gyerekeik egyszer felnőnek, és ha (vagy amikor) ők kapják vissza (tükörként) ugyanazt a viselkedést, amit egykor ők műveltek a gyerekeikkel, akkor csodálkoznak.

2018. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Me vedd magadra. Szerintem anyad minden esetben karomkodik, ezek a szavak semmit nem jelentenek neki, csak kotoszavak. Ideges lett, mert Igy most tobbe kerul az utazasipenz es , hogy te ezen mosolyogtal, neked ez nevetnivalo. Gondolom oneki kell fizetni az utikoltsegedet.
2018. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog. Engem számtalanszor lekvázott anno anyám hasonló dolgokért. Pl. egyszer negyedik osztályos koromban, azaz 10 éves koromban lekvázott, mert nem vettem fel sapkát, mikor mentem suliba. Azt hozta ki belőle, hogyha megfázom, akkor ő nem fog nekem drága pénzért gyógyszert venni.

Vagy egyszer pl. egyik osztálytársam nekem akarta adni az egyik nadrágját, de nekem nem kellett. Elmeséltem anyámnak és ekkor is haragra gerjedt és lekvázott, hogy miért nem fogadtam el, most vegyen inkább ő?

Lényegében mindig a pénz állt ezek mögött a dühkitörések mögött, de bennem egy életre nyomott hagyott.

2018. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer engem lek...zott az anyám....pedig soha nem káromkodik a családom. Hát nincs is jo viszonyom vele!
2018. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
nem normális, de igaza van
2018. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mégis miért lenne igaza? Ez nem anya, hanem egy utolsó szenny söpredék.
2018. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha még egyszer f*sszopóz meg le k@rváz, mondd neki, csak őt utánozod. Dehogy normális! Épeszű szülő nem viselkedik így
2018. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az előbb történt: berántja az ajtót majd kiszakad, kitépi az ablakot hogy mi az hogy én nem szellőztettem. Higgadtan annyit mondtam Ok majd legközelebb eszembe jut de légyszi ne szaggasd már ki az ajtót. Erre megint elkezd velem ordibálni mit képzelek hogy visszapofázok. Aláírom néha én is bűnös vagyok de a fentebb írtakon kiborultam.(amúgy kb 30 percnyire van a helyszín ahová megyünk 1500 forintot kaptunk volna az útra ennyit összeszedek neki diákmunkából ha kell.)
2018. júl. 27. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..engem is frusztrálna, ha még az is gondot okozna, hogy egy jegyet vegyek a gyerekemnek, de nem beszélnék így vele emiatt, pláne, hogy ez az én hibám lenne.

Tuti maga alatt van amúgy, de attól ez még nem normális viselkedés.

2018. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!