Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik tipikus szülői mondatot...

Melyik tipikus szülői mondatot tartjátok a legidegesítőbbnek?

Figyelt kérdés
Én a "Mert azt mondtam"-tól és az "Én megmondtam"-tól megyek a falnak :D

2018. aug. 4. 10:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ez ismerős...

Felnőtt voltam már, anyám sokszor beleszólt az exemmel valo vitákba, őt védte, aztán a háta mögött meg ócsárolta.

Mikor elég szarba került a kapcsolatunk, és próbáltam anyámmal beszélni róla "Ti dolgotok, nem szólok bele, oldjátok meg".

Mikor szétmentünk "Látod, én megmondtam"... Ő... Mit is?

2018. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Yoda m. ***** válasza:
26%

Tisztelt Válaszolók!


Soha ne mondjátok azt, hogy SOHA!

Miért is? Idővel megtudjátok... vagy nem.


Mondjátok azt inkább: VALÓSZÍNŰLEG... (lásd: mint a kvantummechanikában)


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 WesTu_ válasza:
86%
"Leesel, még meg is pofozlak" bármikor amikor fára másztam.
2018. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
"Mi volt az iskolában?"
2021. febr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
"amíg az én kenyeremet eszed", "most még gyerek vagy és nem érted, de majd, ha felnősz, majd rájössz..."
2021. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A "Majd ha lesznek saját gyerekeid" mondattól kiráz a hideg
2021. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%
Gyere kész a vacsora!!! :) :DDD
2021. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

" Engem nem érdekel a más gyereke!" -pedig csak el akartam magyarázni , hogy nem azért kaptam rossz jegyet, mert hülye vagyok, hanem mert xy körülöttem baszakodott dogánál és erre az enyémet is beszedték a hibájából, mert rendbontónak tituláltak engem is.


"Olyan vagy, mint a nővéred." -a nővérem egy bagós, dologtalan, erőszakos, kétszínű, utálatos idióta, aki mániákus hazudozó, labilis idegállapotú és rendszeresen kiidegel mindenkit, állatkínzó, akármit megad neki bárki semmi nem jó és elég neki, nem tesz magáért, hanem másoktól várja el. Minden kis hibámra megkapom, pedig én szeretem az állatokat, törekszem segíteni és dolgozni, jónak lenni másokhoz..

2023. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!