Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy az ismerősöm...

Mit tegyek, hogy az ismerősöm elfogadja és beismerje, hogy otthon bántalmazzák?

Figyelt kérdés
Abba a helyzetbe kerültem, hogy az egyik barátomat bántalmazzák otthon. Nem fizikálisan, szóban. Ez némileg látszik is a viselkedésén, viszont nehezen képes ezt elfogadni. Eleinte óckodott tőle, most viszont már pedzegeti, de még mindig kibúvókat keres. Aggódom érte, mert nemrég volt egy krízis helyzet. Leírásban ennyit szeretnék csal írni, ha valakit érdekelnek a részletek, az kérem privátban keressen meg. Köszönöm!

2018. aug. 4. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 18 ő 19
2018. aug. 4. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor minél előbb menjen el dolgozni, és költözzön el. Ilyen korban szerintem a legjobb kilépni a helyzetből.
2018. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Szerintem és sok pszichológus szerint is ez az egyik probléma felcserélése másikra. Ezzel nincsen előrébb az ember.
2018. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!