Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért szóltak...

Szerintetek miért szóltak ezért most így hirtelen a szüleim?

Figyelt kérdés

Már elmúltam 18 bőven, úgy gondolom már lezajlott az a lázadó tinikorom.

Sziget fesztiválra mentem tegnap, hazajöttem és a szüleim letámadtak az ajtóban csak így a semmiből, hogy miattam nem fognak tudni dolgozni holnap, felébresztettem őket, elegük van a k*vás dolgaimból pl rövid short, meg hogy miért járok kozmetikushoz fazon gyantára azt is csak a k*vák csinálják.

Lesokkolt ez az egész, hogy mi van most így hirtelen.. sokszor voltam már buliban de még 1x se estek így nekem.. majdnem sírni kezdtem... Ja meg a pàromat is szidták, hogy mi az, hogy nem kísér el soha hazáig, mennyire megbízhatatlan.. amikor én feleslegesnek tartom, hogy elkísérjen, és nem akarom hogy miattam lekésse a buszait és még órákat kelljen várnia


2018. aug. 10. 04:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Máskor is voltál már a "Szigeten"?
2018. aug. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen, tavaly. Előtte meg a volt fesztiválon. Miért?
2018. aug. 10. 05:10
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Később értél haza mint kellett volna?

Nem gondolnám hogy ok nélkül történt

2018. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Na ird csak le a valodi sztorit....

De ha hajnalbna valaki felzargat es nem tudok aludni, en se vagyok csupa kedvesség...

2018. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Azzal egyetértek hogy a barátod egy bunkó, igazán hazakísérhetne, engem is mindig haza szokott. Úgy igazítsátok a dolgot, h ne kelljen órákat várnia.

A szüleid reakcióját viszont nem értem. Lehet később értél haza, vagy hallottak valamit és megijedtek. Kérdezted őket, miért támadtak le így?

2018. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Amikor reggel korán kell felébrednem, akkor én is nagyon ideges vagyok, ha nem tudok aludni. Amikor az ember már nem fiatal, akkor az alváshiány már nem olyan vicces dolog.. Én például rosszul vagyok, hányingerem van egész nap. Ha már bőven elmúltál 18 akkor ideje lenne, kicsit megértőbbnek lenni. A szuleid dolgoznak, te bulizol és még aludni sem tudnak. Lehet, hogy egész este izgultak érted.
2018. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Az a bajuk, hogy 18 evesen nem otthon ulsz nyaron, meg apacaruhaban jarsz?
2018. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Én a barátot sem bukóznám le, mert senki nem tudja itt, hogy ki melyik irányban lakik. Ha felesleges, akkor felesleges, ne legyünk már ilyen régimódiak, hogy még a srác is utazgasson lovagiasságból plusz kilométereket fölöslegesen.

A szülőkkel meg megbeszélném, hogy mi is a bajuk tulajdonképpen. Gondolom nem csináld ezt minden nap.

2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert biztos nem mondtad meg nekik, hogy csak hajnalban mész haza, ráadásul egyedül, így aztán szétizgulták az agyukat, ráadásul kialvatlanok voltak, nem nagy csoda. Ha rég elmúltál már 18, akkor rég ismerhetnéd őket, főleg ha még mindig otthon laksz.
2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Csak megnéztek egy átlagos híradót, és beparáztak.

Vagy hallottak valami rém sztorit a szigetről.


Anyukám is csinálta. Ha volt egy hír, hogy interneten szedte össze áldozatát egy csaló / gyilkos / erőszakoló és akkor pár hétig ki volt akadva, hogy már megint netezek, kivel beszélek, mit csinálok, stb.

2018. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!