Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kérdezik folytamatosan,...

Miért kérdezik folytamatosan, hogy ki tetszik nekem? 18/F

Figyelt kérdés
Ha említek egy lányt az osztályból,rögtön kérdezik,hogy jól néz e ki meg tetszik nekem...és már nagyon unom.

2018. aug. 12. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt, hogy meleg vagy.
2018. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy kétségeik támadtak a nemi identitásoddal kapcsolatban.
2018. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
mondd az hogy a gyuri/laci stb tetszik (jól le lesznek sokkolva :D)
2018. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tényleg meleg vagyok :(
2018. aug. 12. 20:29
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Ezt nyilván sejtik. Ha amúgy jóban vagytok, akkor lehet, el kellene mondanod nekik.
2018. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mondd el nekik
2018. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Eszedbe ne jusson elmondani itthon jobb hallgatni errol és élni befelé max akkor szabad ha totálisan leváltál roluk addig legyen alibi lány persze lehet párod titokban.
2018. aug. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne titkold, szerintem mondd el nekik most(később csak nehezebb lenne). Úgyis tudják, és biztosan szeretnek így is.
2018. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyenek a szüleid? Mennyire elfogadóak a melegekkel szemben? Mert ha homofóbok és utálják a melegeket, akkor ne mondd el, amíg otthon laksz. Esetleg puhatolózhatsz náluk, hogy kiderítsd, hogy reagálnának.

Megmondhatod, hogy "most nem tetszik senki", "hagyjatok ezzel, majd ha lesz valakim, bemutatom és elmondom nektek". Mondd meg, hogy nem vagy minden lányba szerelmes, akiről mesélsz.

2018. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!