Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Én kövér vagyok, szeretem így magam és a férjemnek is tetszem, de ha azt látom, hogy a lányomat zavarja, vagy csúfolják miatta, le fogok fogyni. Ehhez képest egy hajfestés, főleg eredeti színre, semmiség.
2018. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de mondjuk nekem nem kellene szólniuk hiszen látom és tennék ellene. Van aki korán őszül. Kár lenne öregebbnek mutatnia magát ez miatt. Szóval hallgass a gyerekekre és festesd be, fodráaz , kozmetika sosem árt.
2018. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
69%
Milyen idősek azok a gyerekek, hogy nem képesek elfogadni, a szülők öregszenek, amivel együtt jár az őszülés is. Nagyon sok embernek meg kimondottan jól áll.
2018. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
76%
Kizárólag akkor, ha engem is zavarna és én is rosszul érezném magam miatta, csak azért, mert nekik nem tetszik, nem. Mindenesetre sajnálnám, hogy ilyen felszínes kis bunkókat sikerült nevelnem.
2018. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Már felnőtt gyerekekről van szó, akik nagyon a mai divattrendek szerint gondolkodnak. A férjnek esze ágában sincs ilyet kérni, sőt, ő többször azt mondta, hogy ő ezzel a hajjal szereti a feleségét, neki nem tetszik a festett haj tapintása stb. A gyerekek viszont már többször felhozták a témát. A haj egyébként nem foltosan, hanem szép egyenletesen őszül, még a kolléganők is azt mondták, hogy ők sem festenék be, mert az csak elrontaná.
2018. ápr. 17. 14:27
 6/59 anonim ***** válasza:
65%
Én nekem szólniuk sem kellene hisz vagyok annyira hiú hogy festessem a hajam. Én anyukámat arra vettem rá hogy ne feketére festesse hanem világosabbra.
2018. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
87%

Engem, amikor óvodás voltam, kicsúfoltak a többiek, mert egyedül az én anyukámnak volt őszes a haja. Sírtam miatta, anya pedig vett hajfestéket.


Ma már, felnőtt fejjel eszembe sem jutna ilyenre kérni, hiszen az ő dolga, az ő döntése, saját magának legyen jó. Meg hát mostanra már tudom, hogy az én anyukám egy jó tíz évvel idősebb volt minden óvodástársam anyukájánál, de mit tudhattam/érthettem én azt akkor :)

2018. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
71%
$z@r lehet nekik ha ennyire számítanak a külsőségek.
2018. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezt neked kell eldöntened. Ha neked tetszik és ki vagy vele békülve, akkor hagyd meg és ne festesd be. Ha pedig nem tetszik és már neked is megfordult a fejedben, hogy befesteted, akkor tedd meg.


Nekem még nem őszül a hajam hála istennek...de ha egyszer fog, akkor 1000%, hogy be fogom festetni. Én még nem találkoztam olyannal, akinek jól állt volna az ősz haj és szépen őszült volna. A többségnek foltos, sárgás és szerintem borzasztóan öregít....nagyon kevesek lehetnek olyan szerencsések, hogy tényleg jól mutasson rajtuk. Egyébként már anyukámnak is őszül a haja, ő is festi. Szokta is tőlünk kérdezi, hogy szerintünk már látszik-e vagy még nem és mi is szoktunk szólni, hogy most már ideje lenne befesteni neki, mert már látszik. Neki is csak egy-két helyen őszül a haja, ezért foltos, fakó, kopottas....nagyon csúnya és őt is öregíti, úgyhogy ő is szívesen festi, úgy sokkal szebb, élettel telibb, fényesebb a haja és fiatalítja.

2018. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
86%

Én "felnőtt gyerek" vagyok, de nem kérném ilyenre anyukámat. Szerintem mindenkinek magának kell tetszenie elsősorban, meg nyiván a párjának. Nem tartom cikinek, ha valaki őszül, teljesen természetes, sőt nagyon szépen is tud kinézni:)

Úgy gondolom, azt döntsd el, neked hogy tetszik jobban:)

2018. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!