Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el a gyerekeket?

Hogy fogadjam el a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Páromnak van 2 kis gyereke, de a mai napig nem tudok ugy rájuk nézzni ahogy kellene, probálom magam kihuzni a dolgok allol ha jönnek hozzánk, valamiért félek tőlük. Hogy tudnám őket megszeretni?
2018. aug. 14. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha te ilyen beállitottságu vagy jobb lenne lezárni ezt a kapcsolatot (Tudod. A kutya meg a szalonna.)
2018. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
90%
1-esnek igaza van.ha összeköltöztök akkor még rosszabb lesz a helyzet és szenvedni fogsz.
2018. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem biztos hogy a költözés rosszat tenne, talán megszoknád, megszeretnéd őket. Tudom, könnyű mondani de próbálj több időt tölteni velük és idővel majd feloldódsz.
2018. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

*Hogy tudnám őket megszeretni?


Ez vagy jön az emberből vagy nem.Erre rákészülni, megtanulni, könyvekből alkalmazni nem lehet. Ez belső dolog. ŰEz vagy van, vagy nincs. Ha nincs jobb nem eröltetni mert csak kudarc a vége.

2018. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

A párod tudja, hogy így érzel?


Semmi értelme az egésznek így.

2018. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Jobb lenne ezt hagyni a fenébe, szétmenni, mert mindenki, párod, a gyerekek és legfőképp te is csak szenvedni fogtok.
2018. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Meg tudod magadnak fogalmazni: miért félsz, tartasz tőlük konkrétan?

Más gyerekekkel kapcsolatban is ezt éreznéd vagy csak ebben az esetben?

Pszichológustól kérhetsz tanácsot ezügyben, szerintem.

2018. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én megértelek kérdező, de majd lesznek itt olyanok akik kígyót-békát fognak "dobálni" Rád.

Szerintem érdemes lenne átgondolnod, hogy milyen lenne a jövőtök és ha úgy érzed nagyon nem, akkor szakítsatok.

2018. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Flejtsd el a párodat, és keress gyermektelen férfit.


Ennyi a teendőd, én sem kezdek gyerekes pasival mert herótom van a gyerekektől.

2018. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van saját gyerekem, de előtte is minden kisgyerek idegesített, és utána is (ő már nagy), de most sem szeretem a más gyerekeit.

Én szakítanék a helyedben.

2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!