Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogyha a szüleim...

Mit tegyek hogyha a szüleim válni fognak, de kivel maradjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyával próbáltam sokszor megbeszélni mi a bajom de nem működött leszarta és cserében csak a hibáimat hozta fel kifogásként, és állandóan kiabál velem apró dolgok miatt, úgy bánik velem mintha nem is a gyereke lennék.. apa foglalkozik velem de attól még félek hogyha a válás után ideges lesz néha akkor engem fog bántani.. másrészt apa keresete mellett nagyobb eséllyel tudnék egyetemre menni, de lehet hogy mind a ketten elhanyagolnának.. apával most jó a kapcsolatom mint ahogy említettem,és mostanában emiatt jobb kedve szokott lenni mégse tudok benne megbízni..

2018. aug. 17. 15:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 mi a gyerekes? Igen kolis vagyok de szerintem nem annyira gyerekes az hogy ha valaki a szülői szeretetre vágyik, másrészt meg hogy lehetne önálló életről beszélni hogyha 16 éves vagyok? Nem értem hogy most miből vonod le ezt a következtetést ..
2018. aug. 17. 17:31
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Koleszból is haza kell menni hét végén valahova.
2018. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

Mind a kettővel fogod tartani a kapcsolatot gondolom,azt kell eldöntened hogy mit vállalsz,mi lehet jobb,apud régebben is ilyen volt veled vagy mostanában mióta válás téma van?Apudnak megy a főzés,sütés,mosás?Ha megy akkor ezzel nem lesz probléma,ha új nője lesz,figyelj édesapádra miként változik a nő miatt,de ha ismered édesapád,ha egy határozott férfi, úgy érzed a lányánál úgysem lesz fontosabb egy nő boldogsága,ha tudod hogy nem szarja le amit mondasz neki,és figyelembe veszi,akkor nincs gond, nem tudom milyen hatása lehet egy nőnek apudra.A nő lehet hogy rámenne apud pénzére,talán jobb ha vigyáznál rá,de persze lehet kifogja a jót számodra is.


Anyud gondolom azért teszi amit tesz,mert próbál nevelni,nő-nő felállás nem mindig a legszerencsésebb,meg csak akkor vagy jó kislány mikor ott vannak a vendégek,ez nekem se jönne be,de szeretetből szól rád amikor rád szól,nem azért mert nem szeretne szerintem.Anyudat megint csak ismerned kéne hogy milyen hogy ha egy pasi vele van,lehet a pasi pénzes is vagy egy paraszt akit még annyira se fogez megtűrni mint anyudnak a szólásait,de az is lehet ő is jó fogás lesz,lelkileg,pénzileg,és nem lesz vele probléma,viszont anyud még mindig ugyanolyan fog veled maradni talán jobb esetleg,vagy rosszabb lesz ez persze apudnál is megtörténhet hogy rosszabb lesz,bármelyik változhat.Neked kell ismerned őket,nem nekünk,hiába sorolok fel érveket,ellenérveket.

2018. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Általában azért idegbetegek az anyák, mert minden terhet rájuk tol a pasi. Így persze hogy apuci a türelmes jófej.. Majd megváltozik ha anyu személyében eltűnik a csicska a képből.
2018. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az apukádat választanám az anyagiakon kívül leírtak alapján. De szerintem fogd fel úgy, hogy nem örökre döntesz: később változtathatsz, ha változik a helyzet.
2018. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körömben hasonló szituáció volt. A lány az apját választotta és pár hónap múlva foggal körömmel kérte az anyja bocsánatat. Gondold végig nagyon a döntésed mert akármilyen szigorú is veled az édesanyád anya csak egy van és nem pótolható (tudom ezért a kijelentését jó sokan fogtok támadni)
2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!