Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ez megszűn...

Mit csináljak, hogy ez megszűnjön? Vagy valami.

Figyelt kérdés

Anya mindig engem csesz le mindenért, de még azért is amihez semmi közöm nem volt. Ha segítek neki, akkor felrója a hibákat és azt mondja, jobb lett volna, ha nem is segítek. Ha pedig nem segítek az a baj. Ha elfelejtek valamit, abból is cirkusz van. Elhord mindennek úgy, hogy utána olyan gondolataim támadnak, hogy jobb lett volna, ha meg sem születek vagy meghalnék.


Ha elmondom neki, hogy mi a bajom ezzel az egésszel, akkor megsértődik és ismét én leszek a sz*r... Úgy csinál, mintha egyáltalán nem szeretne és ilyenkor nem értem mi van vele vagy mi rosszat tettem, amiért így bánik velem, mert van, amikor teljesen normális. De ilyenkor már az sem érdekli, hogy sírva fakadok azoktól, amiket hozzám vág...


Már tényleg nem tudom, mit kéne csinálnom.



2018. aug. 18. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, úgy tűnik, hogy neked semmit, ha már próbáltad megbeszélni vele. Kibekkelni, amíg felnősz, és érzelmileg eltávolodni tőle, nem várni tőle többet, mint amennyit adni akar. Lehet, hogy ha azt tapasztalja, hogy téged nem érdekel, előbb-utóbb érzékeli, és magába néz. Próbáld a szeretetigényedet más emberekkel kielégíteni. Ugyanúgy segíts neki, ne mondhassa, hogy nem, de peregjen le rólad, ha csak a hibát keresi, ahogy szokták mondani, ne szívd a melledre. Ne számíts elismerésre, és akkor nem fogsz csalódni. Gondolom, gondjai vannak, magányos, őt is így nevelték.
2018. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!