Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa-lánya, , szerelem" felülír...

Apa-lánya, , szerelem" felülírhatja a férfi-nő közti szerelmet, érzelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
????
2018. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha egészséges értelemben, és nem pedofilis és egyéb korcsosságok értelmében, akkor igen a válaszom.


Egy valódi apa mindig is jobban fog kötődni a lánygyermekéhez, mint bárki máshoz, és mennél több lánygyermeke van, annál jobban.


A 18-20-15 éves lány gyerekek ha meglátják az apjukat:


Az APUS-igy nagybetűvel:D Az meg rohan nekik, mint egy nagy medve:DD


Szóval maximálisan igen a válaszom, ezerszer is.

2018. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
2+ De másnál is láttam már ilyen Apa-lány "szerelmet" de ott akkoriban csak egy kislány volt. Ott is rajongtak egymásért oda-vissza.
2018. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
IGEN
2018. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat. A mi apank ketto lany gyereket hagyott magara szal valtozo. Egy szereto es torodo apa biztos mas
2018. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Milyen szerelemről írtok?
2018. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

6


Idéző jelbe írta aszerelmet. Hatalmas kötődés odaadást és szeretet szoktak így jellemezni.

2018. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2018. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Pont ugyanúgy, ahogy az anya és a gyereke közötti is felül ír a világon mindent sokaknál. Tudod, ahogy mondani szoktak, másik faxt/puncit bármikor tálal az ember.
2018. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem kéne engedni ezt. Csomó olyat olvastam, hogy ott pl a srác nem akart elszakadni az anyukájától, pedig már ilyen 27 évesek voltak, és a csaj már költözött volna külön, de a srác még ragaszkodott az anyukája szoknyájához. Hogyha felülírja, akkor az a lány még nem nőtt föl, lehet, hogy saját magától, lehet, hogy az apa nem hagyta felnőni, túl lett dédelgetve, féltve, vagy túl lett ilyen... Hát elnyomva, hogy "Jaaj, te ezt még nem tudhatod." Hogy ne engedje a gyereket próbálkozni semmivel , és ezáltal a szülőre tekintsen az istenként. Nem jó, a csajnak nem kéne szerintem előtérbe helyezni az apját, hát ez most így furcsa lesz, mert az az anyánál van, de Vágjuk már el a köldökzsinórt! Hát na!:)
2018. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!