Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lett egy új kapcsolatom a...

Lett egy új kapcsolatom a válásom után, de a fiam állandóan piszkálódik a párommal, szabotálni a találkozóinkat. Mit tehetnék, hogy megbékéljen a helyzettel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 19:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tehetem meg,hogy nem foglalkozom vele, ahhoz minimum meg kellene szakítanom vele a kapcsolatot,amit nem fogok megtenni. Valami köztes megoldás lenne jó.
2018. aug. 18. 20:23
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem itt lakik, de ha találkoznak mindig kétértelmű,bicskanyitogató dolgokat mond a páromnak, és ezt gyakran teszi mert általában úgy intézi hogy ő is pont akkor legyen itt. Amikor pedig kikötöttem,hogy aznap este bizony maradjon otthon mert a párommal akarom tölteni az estét, akkor felhívott,hogy a menyem lezuhant a verandáról a lépcsőre. Én lemondtam a találkozót és rohantam hozzájuk, amikor odaértem pedig a menyem nyitott ajtót - sértetlenül,és semmilyen balesetről nem volt fogalma sem.
2018. aug. 18. 20:27
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Részvétem, ez már a vicc kategória.
2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

1.) Lehet, hogy valami olyat vesz észre a fiad kívülállóként, amit te nem.


Ezért kérdezd meg tőle, hogy mi az ami zavarja benne? Mi indokolja nála ezt?


2.) Ha az első kilőve, és igazából semmi baja és nem tud felhozni semmilyen mentséget, akkor pedig mondd el, hogy a boldogságod útjába áll, tehát neked okoz rosszat.

2018. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mondd azt, hogy "Kevin, én most elutazom Cseszdmegisztánba három hétre. Ne telefonálj, mert ott még nem találták fel a mobilt!" Addig nyugodtan ápolhatod a párkapcsolatodat.
2018. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de a fiad egy elmeroggyant. Nagyon gyorsan el fel kellene keresnie egy szakembert, mert aki ilyeneket csinál, az nem normális. Ráadásul még keresi is az alkalmakat, hogy piszkálhassa a párodat... beteg. De nálad sincs rendben valami fejben, hogy ezek után is szemet hunysz a szemétségei felett.
2018. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a legnagyobb baja vele, hogy elfoglalta mellettem az apja helyét. Egyszer-kétszer arra tett megjegyzéseket,hogy fiatalabb nálam, de nem hiszem hogy ez annyira zavarná, náluk is idősebb a felesége 5 évvel.
2018. aug. 18. 20:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod, hogy ezt csinálja, akkor sosem fogja abbahagyni. Állj a sarkadra. Semmiképp se hagyd, hogy beszólogasson a párodnak. Ha nem tud viselkedni, akkor külds haza. Nem kell szeretnie, de bunkónak sem kell lennie. És kérdezd meg tőle, hogy ugyan miért zavarja, hogy te boldog vagy, és miért akarja, hogy egyedül maradj a hátralévő életedben...
2018. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt ember, foglalkozzon a saját magánéletével. Kérdező ne legyen már ennyire birka!
2018. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy elfoglalták az apja helyét??? Úristen, egy majd' 30 éves felnőtt férfiról beszélünk. Ha ez nem csak egy béna trollkodás, akkor a saját és a környezetetek érdekében utaltassátok be magatokat a háziorvossal egy pszichiátriai intézménybe. Mert neked is szükséged van rá, nem hiszem, hogy épeszű ember így mentegetné meg keresné a kifogásokat egy bolondnak.
2018. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!