Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lett egy új kapcsolatom a...

Lett egy új kapcsolatom a válásom után, de a fiam állandóan piszkálódik a párommal, szabotálni a találkozóinkat. Mit tehetnék, hogy megbékéljen a helyzettel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon remélem a párodnak van annyi esze, hogy minél előbb elmenekül a degenerált családotoktól. :/
2018. aug. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pont az ilyen kerdesek miatt van azzal bajom, mikor beir egy masodik feleseg, hogy szemetkedik az elozo hazassagbol hozott gyerek, mindegy hany eves, es mindenki letamadja, igenis vannak ilyen onzongyerekek.


Helyre kell tenni, hogy ezt vagy befejezi, vagy le fogsz menni a szintjere mert bunkozni fogsz a menyeddel, es meglatja h ez milyen rossz. Megkerdeznem a menyem tudott e a multkori hazugasgrol. Ha nem es a menyem normalis akkor elmodnanam h ezen okoknal fogva ne lepodjon meg de pl a vasarnapi ebednel bunko leszek vele, nem igazabol,mert szeretem de ertse meg h meg kell ertetnem a fiammmal h ez nekem nem palya ahogy viselkedik. Ha fiam ezt szova tennem megkerdeznem, mit haborog szerinte nekem hogy esik ez forditva. Tovabba kozolnem, h en nem ilyennek neveltem, melyen elszomorit h ezt csinalja es redukalni fogom a kapcsolatunkat egy ideig ha nem ter eszhez. En is elfogadtam az o valasztotjat, ő mar felnott, el van tevedve ha azt hiszi uralkodhat rajtam, fejezze be.

2018. aug. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ne szakítsd meg az ELMEBETEG fiaddal a kapcsolatot, inkább menjen rá a párkapcsolatod.


Igazad van. A fiad BOLOND, mit foglalkozol te vele?


A párod helyében az biztos, hogy kiosztanám a kis seggdugaszt, de ha továbbra is ugatna, akkor kidobnálak téged is.

2018. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szia, remelem helyrejott minden a fiad es Te kozotted mar azota, es elsz boldogan a paroddal.
2020. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!