Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltartottként élek, hogy...

Eltartottként élek, hogy mondjam ezt el? Nem kéne?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem, tehát az undok, rosszindulatú, "majd jól megmondom neki arc nélkül" válaszolók kíméljenek. Ugyanis nem látom értelmét, hogy egymást idejét raboljuk ezzel feleslegesen. Köszönöm szépen!:)


A szüleimnek mindigis sok pénze volt, úgy nőttem fel, hogy amit kitaláltam, szinte azonnal megkaptam/bárhová mehettem. Ma már látom ennek a hátrányát, de akkor úgy éreztem, nekem van a legjobb életem. Azonban az apám hozott pár rossz döntést, emiatt nagyot fordult az életünk. Erről nem szeretnék beszélni, nem is tartozik a kérdéshez, viszont emiatt a szüleim már nem tudnak úgy támogatni, mint 2-3 éve. Vége lett a megszokott életszínvonalamnak, ami régen természetes volt, és gondolkodás nélkül megvettem volna, az luxuscikk lett... Nem bírtam ezt megszokni, a diákmunka pedig nem volt nekem való. Egy barátnőm pedig mondta, hogyha a szüleim nem tudnak támogatni, keressek mást, aki megteszi. Akkor tudtam meg, hogy őt 18 éves kora óta a barátja tartotta el, ő fizetett neki mindent, amíg a barátnőm egyetemre járt. Régen lenéztem volna az ilyen lányokat, mára pedig én is ilyen lettem. Mindent a barátom fizet, miatta kezdhetek el egy új szakot szeptemberben, rengeteg mindenben segít, támogat. Ezt a szüleim nem tudják, vagyis csak azt, hogy a külföldi utaimat állja, meg néha kapok egy-egy drágább ajándékot. Anya most emiatt idegeskedik, hogy miért kell nekem újabb szakot elkezdeni, ráadásul ez nehezebb, és hogy fogok tudni emellett dolgozni, és ha meggondolom magam, vagy kirúgnának, akkor nem is tudnánk miből visszafizetni a tandíjat, stb. A másik ez, hogy ő most elkezdett spórolni, hogy beszállnak a tandíjamba, de erre semmi szükség nincsen... Egyre rosszabb, hogy becsapom őket, hogy nem tudják a teljes sztorit. A legjobb barátnőm szerint viszont ne mondjak semmit erről otthon, mert úgysem értenék meg, és csak vita lenne, meg veszekedés. Mit csinálhatnék?



2018. aug. 19. 20:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Barátodat ismerik?
2018. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem. Mármint azt tudják, hogy van valakim, nem vagyok szingli, de sosem találkoztak vele.
2018. aug. 19. 20:15
 3/48 anonim ***** válasza:
75%
Nem szabad hagynod hogy bárki kitartson. Azonnal fejezd be, zárd le. Lépj ki. Rakd rendbe az életed. Halassz az egyetemen melózz normálisan. Mert azok a nők aki ezt csinálták mint te nem tudtak kiszállni. A vége 40-esként család nélküli kivénhedt prostituált.
2018. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
35%

Élvezd ki ezt a lehetőséget és tegyél félre későbbre.

Én más okok miatt csináltam ezt de olyan jó volt imádtam. De mióta dolgozok nincs szükségem más pénzére

2018. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, te vagy az egyetlen akitől eddig azt hallottam hogy élvezett prostinak lenni:-D
2018. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, fogalomzavarban szenvedsz. Eltartott az akit a férje, szülei tartanak el. te kitartott vagy, aki a testével fizet a luxus dolgokért. Nagy különbség.
2018. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Ne hazudj a szüleidnek, mert ők azok, akikhez bármi történik, mindig fordulhatsz. Nem ezt érdemlik tőled. Mellesleg a hazugság előbb-utóbb úgyis kiderül, és akkor a szüleiddel való kapcsolat végérvényesen, menthetetlenül elromlik. A barátod nem végleges, nem tudom, mi indítja őt arra, hogy téged eltartson, ki a fene fizeti egy ismerősnek a többszázezres költségeit. Összevesztek, aztán ott vagy, ahol a part szakad. Mellesleg megalázó is kiszolgáltatottnak lenni, adott esetben úgy ugrálni, ahogy a másik fütyül.
2018. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
92%

Mi lesz ha elvégezted az általa fizetett szakott és vissza követeli a pénzt mert pl elhagyod? Vagy neki is lesz pár rossz döntése és nem lesz több pénze és rajtad hajtja be? Vagy talál jobb nőt nalad?

Én ezeket azért átgondolnám a helyedben.:) ki tudja meddig nézel ki jól

Inkább próbálj önállóan elérni valamit.....

2018. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
68%
A pasi hny éves?
2018. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
75%

A kitartottság nem ingyen van, hohó, azért adni is kell. És mit? Mindent amit a pasi akar, és lehet, hogy te nem akarod. Akkor repülsz :) Gyakorlatilag olyan mint a prostitúció, csak van benne némi érzelem is. És jó nőnek kell lenned!

Az már más kérdés, hogy ha öregszel, jobb ha addigra összeszedsz valamennyi pénzt, mert ráncos banyaként senki sem fog eltartani :(

Lepontozhatsz, nem halok bele, de ez az igazság!

2018. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!