Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyámnak h...

Hogyan mondjam meg anyámnak h szeretnék sminkelni?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva kezdek gimiben, és nem sminkelek, de szeretnék (csak szempillaspiral meg max egy kis szajfeny), viszont nem tudom h mondjam el neki. Elég szigorú viszont o is sminkel, az a baj h meg kislánynak tart. Hogy hozzam szoba a dolgot? Nem akarok csak úgy odaállni h: “sminkelni akarok”. Valahogy rá szeretném vezetni, hogy esetleg o kérdezze meg végül tőlem, hogy nem szeretnek e elmenni sminket venni...

Tudnátok valahogy segíteni? Köszi!! :)



2018. aug. 24. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy volt, hogy közösen elmentünk vásárolni, anya benézett a DM-be szappant venni, én meg közben kinéztem magamnak egy sminket, és megkérdeztem, hogy megkaphatom-e. Szóval ha Rossmann vagy bármilyen sminket áruló boltba bementek, akkor kezdd el őket nézegetni, amiből látni fogja, hogy érdekel téged. Ha magától nem kérdez rá, akkor majd rákérdezel te. De szerintem ennél egyértelműbb utalás nincs, mint hogy ott állsz a pult előtt és nézelődsz.
2018. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

"az a baj h meg kislánynak tart" Miért, 14 évesen nem az vagy? :D


Persze nem ez a lényeg. Viselkedj éretten, és akkor annak is fog tartani. Gondolom attól fél, hogy a legtöbb tinihez hasonlóan te is azzal akarsz majd nagylány lenni, hogy elkezded szájfénnyel, év végén meg már 30 éveseket megszégyenítő sminkmennyiséggel, szétszolizva és kapa műkörmökkel jelensz meg.

Szerintem is az a jó ötlet, hogy menjetek el együtt DM-be, Müllerbe, Rossmannba, kezdj el nézelődni a sminkeknél. Még ha szigorú is, ha tényleg csak szájfényt meg egy spirált szeretnél, abba szerintem bele fog egyezni.

Csak figyelj oda, hogy reggelente ne kelljen rád várni fél órákat, mert még suli előtt feltétlenül sminkelned kell meg hajat vasalnod, a házid meg nincs kész. Az ilyesmire pipák az anyukák.

2018. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem tudom, hogy elkéstem e a válasz adásával, de szerintem állj elé és mond meg neki, hogy anya..ebben a korban biztos te is érdeklődtél a sminkek iránt..és ha nem szeretnéd, hogy sunyiba csináljam akkor légyszíves engedd meg..attól én még, ugyan az, az ember maradok! Remélem tudtam segíteni: )
2018. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
WOW, köszönöm mindenkinek a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos, utolsó: nem késtél el, nem is tudod mennyit segitettel :)
2018. aug. 27. 00:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ess túl mihamarabb a beszélgetésen. Nem érdemes ezen napokig tipródni. A legrosszabb, ami történhet, hogy anyukád nemet mond. Szerintem nem kell semmi trükk, egyszerűen mondd el anyukádnak, mit szeretnél.
2018. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt mondod, hogy engedje meg, ha nem akarja, hogy sunyiban csináld, az majdnem olyan, mint egy fenyegetés. Nem hagysz neki választási lehetőséget, valójában nem megkérdezed tőle, hogy engedi-e, hanem közlöd vele, hogy ez lesz (max nem fog tudni róla). Ezzel pedig magadra haragítanád, mintha egyszerűen csak megkérdeznéd, hogy lehetne-e...
2018. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Álmodj királylány, anyukád nem azért van hogy a kislányos álmaidat teljesítse. Értem én hogy kamasz vagy és ilyenkor tombolnak a hormonok :)

De hidd el, nem bántásból írom.

Te állj elé, és ne tőle várd el hogy gondolatolvasó legyen.

Ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor nézegess előtte avon vagy oriflame online katalógust.

2018. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!