Anya megcsalja apát?

Figyelt kérdés

A szüleim kapcsolata az évek alatt nagyon sokat romlott, de kb egy hónapja kezdtem el igazán aggódni. Anya, aki egy elég otthonülős típus, hirtelen egyre többször jár el itthonról. Azt mondja, a barátnői hívják mindig,és eddig el is hittem,de furcsálltam.Tegnap a konyhában volt,én meg a nappaliban. Jött egy üzenete,és tudom gonoszság,de megnéztem. Van kód rajta, de így is meg lehet nézni az üzenetet, csak ugyebár belépés nélkül nem lehet rá válaszolni. Egy Ferenc nevű férfi írt neki három szívecskét.A vezetéknevére nem emlékszem. Odaadtam anyának a telefont, és nem mondtam semmit.


Igen, elég szánalmas vagyok,és az is lehet sokat belelátok az egészbe,de muszáj volt kutakodnom,mert neki szinte sosem voltak férfi barátjai,nem is értem. Facebookon az ismerősei között két Ferencet is találtam.Leálltam a keresgéléssel,nem fogom nyomozni tovább,de ki vagyok akadva.Tényleg nagyon rossz a viszonya apámmal,de a csalásra mégsem számítottam.Fogalmam sincs mitévő legyek,kinek meséljem el.Két testvérem van,de csak pánikolnának,úgyhogy inkább hanyagolom. Valaki tud bármi tanácsot adni? Kérdezzek rá? Mi van ha tagadja? Nem akarom én tönkretenni a családot.



2018. aug. 25. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Gondold bele magad édesanyád helyébe. Ő is szeretne még élni, szeretné jól érezni magát. Ezt nem tagadhatod meg tőle. Ha édesapáddal nem találja már a közös hangot, akkor máshol kell keresnie a megértést. Ezt nem tagadhatja meg tőle senki.
2018. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, hogy miért nem álltál elé és kérdezted meg tőle.


Egy szót nem szólt mikor átnyujtottad neki a telefont?


Milyen család vagytok ti? A nagylányom egy ilyennél tuti elkapott volna azonnal, ha ez nálunk fordult volna elő.

2018. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1%
Amit leírtál, valószínűleg megcsalás-gyanús. Sajnállak, de ez rajtad (rajtatok, a testvéreiddel együtt) nem segít. Beszéld meg velük (hány évesek?) és egyezzetek meg abban, hogy hagyjátok folyni az eseményeket. A szüleid majd dűlőre viszik, aminek a vége a válás lesz. Ti melyik szülőnek adtok igazat? Kinek a pártján álltok? Azt tanácsolom, hogy béküljetek meg ezzel a helyzettel, ami van.
2018. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Csak rá ne jöjjön apád. Majd elmúlik ez a fellángolás, biztos klimax előtt van anyud.)
2018. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Engedelmeddel kérdésekkel válaszolnék...


Ha te lehetsz önző, akkor anyukádtól milyen jogon vársz önfeláldozást? Azt hiszed, hogy - mert családja van, - neki nincs joga a boldog párkapcsolathoz? Ha apád nem tudta boldoggá tenni, akkor más már ne is tegye???

2018. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát itt eléggé benne van a pakliban a megcsalás..Viszont azt Én sem értem,hogy miért nem kérdeztél rá,jogod van hozzá..
2018. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Hány évesek a testvéreid?

Én a helyedben biztos rákérdeztem volna az anyukádnál, hogy van-e valakije, ha tagadja akkor ráhagynám, de ha bevallja neked akkor kérd meg, hogy mondja el ő az apádnak, mert oké, hogy szeretne boldog lenne és ez apukád mellett nem megy neki, de attól még ez megcsalás, ami szemétség apukáddal szemben.

2018. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mikor átadtam neki a telefont,csak megköszönte.Nem láttam idegesnek, ezért ezzel nyugtatom magam. Mármint,ha valami komoly lenne kiakadt volna,hogy nálam van a telefonja, nem?

A családom elég sok szaron van túl,és bocsánat ha most ez önsajnálkozóan hangzott. A lényeg,hogy bármennyire is rossz a helyzet most, volt már rosszabb is. Most apa legalább velünk él.Nagyon nehéz volt kibírni,amíg távol volt,nem akarom,hogy újra ez legyen.Márpedig ha kiderül minden,válás lesz,és nem tudom mit csináljak.Igaz,hogy nagyon önző vagyok,ezt tudom.Anya megérdemli a boldogságot.Mégsem örülök ennek a szituációnak.

(A bátyám 16,én és a másik testvérem 13.)

2018. aug. 25. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Teljes tiszteletadásom mellett üzenem az 1-es és 5-ös válaszolónak, hogy nem biztos, hogy az apa nem tudta az anyát boldoggá tenni. Fordítva is fennállhat a helyzet. Nehogy úgy legyen, hogy "a verekedés azzal kezdődött, hogy Jancsi visszaadta nekem a pofont". Lehet, hogy az apának is van valakije...
2018. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas, és valószínűleg helyes a gyanúd. Persze lehet, hogy még csak a randizgatás fázisában vannak, nem történt egyelőre valódi megcsalás. Egyáltalán nem biztos, hogy FB-n kapcsolatban vannak egymással, talán csak most ismerkednek.


Nagyon nehéz tanácsot adni, mi is ilyenkor a "helyes". Ez attól is függ, mennyire vagy jó viszonyban az egyes családtagjaiddal. Ha annyira egyikkel se, én talán hallgatnék, és kivárnám a fejleményeket. Lehet, hogy ez egy fellángolás, amiből úgyse lesz semmi.

2018. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!